Mogo uzvar LČ līderus Olimp hokejistus

Trešdien, 12.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 6:4 uzvarēja turnīra līderus HK Olimp hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Deivids Sarkanis un Juris Ziemiņš, pa vieniem Edgars Kurmis un Artjoms Pankevičs.

Jau spēles 20.sekundē vadībā izvirzījās Olimp hokejisti - Henriju Anču pārspēja Edijs Brahmanis. Mājniekiem gan vajadzēja tikai nedaudz vairāk par trim minūtēm, lai Deivids Sarkanis iemestu ripu arī Ervīna Muštukova vārtos un panāktu neizšķirtu. Trešdaļas vidū Juris Ziemiņš vadībā izvirzīja mājniekus. Pašās perioda beigās izcēlās pirmo divu vārtu autori. Brahmanis vispirms izlīdzināja rezultātu, bet Sarkanis atkal izvirzīja vadībā Mogo.

Otrajā trešdaļā tika gūti tikai divi vārti. Edgars Kurmis palielināja mājnieku pārsvaru, bet Vitālijs Šulakovs trešo reizi pārspēja Anču. Trešajā periodā Artjoms Pankevičs viesu vārtos iemeta piekto ripu. Pēc divarpus minūtēm pēc teicamas Sarkaņa piespēles otros vārtus spēlē guva Ziemiņš, panākot jau trīs ripu pārsvaru. Trīsarpus minūtes līdz mača beigām Šulakovs Olimp labā guva ceturtos vārtus. Šajā brīdī hokejam ne parāk raksturīgi, vārtsarga maiņu veica tikko vārtus guvusī komandā - Muštukova vietā stājās Andrejs Bončs-Brujevičs. Atlikušajā laikā Brahmanis vēl nopelnīja 2+10 minūšu sodu, tomēr rezultāts vairāk nemainījās un Mogo izcīnīja uzvaru 6:4.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 15.februārī 16:00, izbraukumā tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.