Mogo pārtliecinoši uzvar Prizma/IHS un nodrošina trešo vietu regulārajā sezonā

Sestdien, 7.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta regulārās sezonas pēdējā spēlē ar 7:2 uzvarēja Prizma/IHS hokejistus, turnīra tabulā nodrošinot 3.vietu. Mogo labā divus vārtus guva Gatis Gricinskis, pa vieniem - Deivids Sarkanis, Kārlis Ozoliņš, Jānis Ozoliņš, Miks Lipsbergs un Juris Ziemiņš.

Lai izvirzītos vadībā regulārās sezonas pēdējā spēlē, Mogo hokejistiem vajadzēja tikai 17 sekundes - mājnieku vārtsargu Ņikitu Ustinoviču pārspēja Deivids Sarkanis. Pirmā perioda vidū Mogo divreiz izturēja spēlēšanu mazākumā. Atkal esot pilnā sastāvā, Kārlis Ozoliņš mājnieku vārtos iemeta otro ripu un palielināja rezultāta starpību.

Arī otrajā trešdaļā Ustinovičs tika pārspēts divas reizes - Jānis Ozoliņš un Gatis Gricinskis panāca 4:0 Mogo labā. Trešā perioda otrajā minūtē Miks Lipsbergs Ustinoviča vārtos iemeta piekto ripu, un viņa vietā mājnieku vārtos stājās Niklāvs Rauza. Gandrīz septiņas minūtes Prizma/IHS vārti palika neskarti, bet tad otro rezultatīvo metienu savā kontā ierakstīja Gricinskis. Pēdējo sešu minūšu laikā ripa abu komandu vārtos kopā pabija vēl trīs reizes. Patrikam Trasūnam un Armandam Bērziņam izdevās pārspēt Renāru Kazanovu, bet Juris Ziemiņš vēlreiz sarūgtināja Rauzu, Mogo izcīnot pārliecinošu uzvaru 7:2.

Līdz ar šo panākumu, Mogo hokejisti nodrošinājuši 3.vietu regulārās sezonas turnīra tabulā. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā Mogo savu Latvijas čempionu titula aizstāvēšanu sāks ar ceturtdaļfināla sēriju pret HK Dinaburga. Pirmā spēle sērijā līdz divām uzvarām paredzēta 16.martā.