Mogo otro reizi nedēļas laikā apspēlē Olimp hokejistus

Trešdien, 19.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 3:1 uzvarēja HK Olimp hokejistus, turnīra līderus nedēļas laikā apspēlējot otro reizi. Mogo labā vārtus guva guva Kārlis Ozoliņš, Deivids Sarkanis un Krišs Lipsbergs.

Pirmajā periodā tika gūti vieni vārti. Spēles 17.minūtē Olimp vārtsargu Ervīnu Muštukovu pārspēja Mogo uzbrucējs Kārlis Ozoliņš. Otrajā trešdaļā Deivids Sarkanis un Krišs Lipsbergs viesu vārtos iemeta vēl divas ripas, panākot jau trīs vārtu pārsvaru. Perioda pēdējā minūtē Nikolajs Jeļisejevs pārspēja arī Henriju Anču un samazināja rezultāta starpību. Trešās trešdaļas beigās Muštukova vietā nāca sestais laukuma spēlētājs, Juris Ziemiņš vēl nopelnīja 2 minūšu noraidījumu par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju, bet mājnieku aizsardzība un Ančs sevi pārspēt vairs neļāva, un Mogo izcīnīja uzvaru 3:1.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 26.februārī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.