Mogo/LSPA uzvar čempioni Olimp/Venta 2002

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:2 uzvarēja čempionus Olimp/Venta 2002 hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Kārlis Ozoliņš, pa vieniem Renārs Demiters, Gatis Gricinskis un Jānis Ozoliņš.

Mogo/LSPA komandas vārtos pirmo reizi stājās 18 spēles Kontinentālajā hokeja līgā aizvadījušais Jānis Voris, savukārt mājnieku vārtu drošība tika uzticēta Andrejam Bončam-Brujevičam. Neskatoties uz vairākiem noraidījumiem, rezultāts nemainījās līdz pat pirmās trešdaļas pēdējai minūtei, kad vairākumu realizēja Mogo/LSPAuzbrucējs Kārlis Ozoliņš.

Otrajā trešdaļā vajadzēja tikai 22 sekundes, lai Kārlis Ozoliņš otro reizi pārspētu Bonču-Brujeviču. Perioda vidū no asa leņķa precīzs metiens izdevās Renāram Demiteram, panākot jau trīs ripu pārsvaru. Mājniekiem viens pēc otra noraidījumus nopelnīja Bončs-Brujevičs un Aleksejs Širokovs, un lielajā vairākumā vārtus guva Gatis Gricinskis. Pēc pusotras minūtes iespēju spēlēt vairākumā ieguva arī mājnieki. Juris Ziemiņš pielaboja Edija Brahmaņa no zilās līnijas mesto ripu, pirmo reizi pārspējot arī Vori.

Trešajā periodā Bonča-Brujeviča vietā vārtos stājās Aleksandrs Jevgrafovs. Rezultāts nemainījās trešdaļas vidum, kad Olimp hokejistiem izdevās gūt otros vārtus. Pēc vēl viena viesu noraidījuma spēcīgi un precīzi pa vārtiem meta Brahmanis. Mača izskaņā labu Laura Ranceva piespēli vārtu priekšā izmantoja Jānis Ozoliņš, un Mogo/LSPA svinēja uzvaru ar 5:2.

Par labāko Mogo/LSPA spēlētāju tika atzīts divus vārtus guvušais Kārlis Ozoliņš, Olimp/Venta 2002 komandā - Miķelis Rēdlihs.

Mogo/LSPA nākamo spēli aizvadīs otrdien, 15.februārī, 19:15 savā Mogo hallē vēlreiz tiekoties ar Olimp / hokejistiem.