Mogo/LSPA uzvar Liepāju un izcīna pirmo Baltijas Hokeja Līgas kausu

Mogo/LSPA svētdien Liepājā Baltijas Hokeja Līgas izšķirošajā spēlē ar 2:1 uzvarēja Liepājas komandu un kļuva par pirmajiem turnīra uzvarētājiem. Mogo/LSPA abus vārtus guva Rūdolfs Polcs, kurš tika atzīts par spēles labāko hokejistu un turnīra vērtīgāko spēlētāju.

Pirmās 26 spēles minūtes vārtsargi Linards Lipskis un Māris Jučers ķēra visu, ko laukuma spēlētāji meta pa vārtiem un rezultāts saglabājās 0:0. Otrās trešdaļas septītajā minūtē pirmos vārtus guva Dmitrijs Seļutins. Liepājnieku uzbrucējs gar labo apmali ieslidoja viesu zonā, un pēc viņa metiena no asa leņķa ripa atrada spraugu Lipska cietoksnī - 1:0 Liepājas labā.

Izlīdzinājumu Mogo/LSPA panāca pēc meistarīgas Rūdolfa Polca spēles trešā perioda vidū. Rūdolfs aizslidoja aiz mājnieku vārtiem, apstājās, apgriezās un no aizvārtes, trāpot pa Jučeru, meta ripu vārtos. Jau pēc nepilnas minūtes noraidījumu nopelnīja mājnieku uzbrucējs Klāvs Plānics, kas rīdziniekiem ļāva izvirzīties vadībā. Arī šoreiz precīzā metiena autors bija Polcs. Rūdolfs no zonas vidus precīzi trāpīja vārtu labajā devītniekā. Liepājnieku centieni gūt otros vārtus nebija veiksmīgi, arī pēdējā minūtē mainot Jučeru pret sesto laukuma spēlētāju. Mogo/LSPA uzvarēja ar 2:1, un ne tikai izcīnīja pirmo Baltijas Hokeja Līgas kausu, bet arī svinēja uzvaru Latvijas čempionāta ieskaitē.

Par mača labāko spēlētāju Mogo/LSPA komandā tika atzīts abu vārtu autors Rūdolfs Polcs, Liepājas komandā – vārtsargs Māris Jučers.

Mogo/LSPA aizsargs Krišjānis Rēdlihs saņēma turnīra labākā aizsarga balvu, Jučers labākā vārtsarga balvu, savukārt par BHL vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Polcs.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs otrdien, 2.novembrī, 16:00 izbraukumā tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.