Mogo/LSPA savā laukumā apspēlē HS Rīga hokejistus

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta mājas spēlē ar 7:3 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo/LSPA labā vārtus guva Rihards Simanovičs, Jānis Ozoliņš, Lauris Bajaruns, Gatis Gricinskis, Elvis Želubovskis, Kārlis Bucenieks un Kārlis Ozoliņš.

Līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem bija jāgaida nedaudz vairāk par piecām minūtēm - Rihards Simanovičs ar metienu no zilās līnijas izvirzīja Mogo/LSPA vadībā. Trešdaļas vidū Toms Mots gandrīz no nulles leņķa atrada spraugu starp Linardu Lipski un vārtu stabu, rezultātu izlīdzinot. Aizturētā soda laikā mājnieki atkal izvirzījās vadībā. Laura Bajaruna piespēli vārtu guvumā pārvērta Jānis Ozoliņš.

Otrā perioda pirmajā minūtē Lauris Bajaruns mēģināja piespēlēt gar vārtiem, un ripa pēc rikošeta trešo reizi ieslīdēja HS Rīga vārtos. Deivida Sarkaņa piespēli no aizvārtes izmantoja Gatis Gricinskis, savukārt pēc paša Gricinska piespēles vārtus guva Elviss Želubovskis, kas viesus piespieda veikta vārtsarga maiņu - Kārļa Beķera-Brīvkalna vietu ieņēma Deivs Rolovs. Tomēr pēc nepilnas minūtes pārspēts tika ar Rolovs - vairākumā mērķi sasniedza Kārļa Bucenieka šāviens no zilās līnijas. Rinalds Vutkevičs samazināja rezultāta starpību, bet Kārlis Ozoliņš atkal atjaunoja piecu vārtu pārsvaru.

Trešajā periodā tika gūti tikai vieni vārti. Par klupināšanu 2 minūtes saņēma mājnieku aizsargs Renārs Demiters, un Otto Poļakovs vairākumā ar precīzu metienu pārspēja Lipski trešo reizi. Mogo/LSPA izcīnīja uzvaru ar 7:3, nostiprinoties turnīra tabulas pirmajā vietā.

Par labāko Mogo/LSPA spēlētāju tika atzīts Jānis Ozoliņš, Rīga komandā - Dario Mackevičs.

Mogo/LSPA nākamā spēle paredzēta sestdien, 29.janvārī, 13:00 izbraukumā tiekoties ar Prizma hokejistiem.