Mogo/LSPA saspringtā spēlē piekāpjas Liepājas hokejistiem

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 2:3 piekāpās Liepājas hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Kaspars Saulietis un Renārs Demiters.

Viesus pirmo reizi cīņā veda Liepājas jaunais galvenais treneris Normunds Sējējs. Vārtu drošību Sējējs uzticēja Mārim Jučeram, savukārt pretējā laukuma pusē vārtos stājās Renārs Kazanovs. Pirmie vadībā izvirzījās mājnieki. Spēles septītajā minūtē Robs Šremps vārtu priekšā piespēlēja Kasparam Saulietim, kurš atrada spraugu Jučera cietoksnī. Pirmās trešdaļas pēdējā minūtē liepājnieki mazākumā izlīdzināja rezultātu - pretuzbrukumā vārtu augšējā stūrī trāpīja Linards Mazurs-Mago.

Otrās trešdaļas sākumā viesi, spēlējot vairākumā četri pret trīs, izvirzījās vadībā. Brīdī, kad uz ledus bija atgriezies noraidītais Martins Laviņš, Bruno Zabis precīzi meta no labā iemetiena apļa. Arī mājnieki otros vārtus guva vairākumā, šajā gadījumā izmantojot divu hokejistu pārsvaru. Jučers atvairīja spēcīgu Saulieša metienu, bet pie vārtu priekšā atsistās ripas pirmais bija Renārs Demiters - 2:2. Piecas minūtes līdz spēles beigām Māris Miezis no aizvārtes precīzi piespēlēja Ričardam Fominam, kura metienu Kazanovam neizdevās atvairīt. Atlikušajā laikā mājnieki saņēma 2 minūšu noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu, ko izdevās izturēt. Pēdējās 9 sekundes Mogo/LSPA ieguva arī vairākumu, tomēr arī ar sešiem laukuma spēlētājiem vārtus neizdevās gūt, un Liepāja saspringtajā mačā izcīnīja uzvaru 3:2.

Mājniekiem par lābāko spēlētāju tika atzīts Kaspars Saulietis, liepājniekiem - uzvaras vārtu autors Ričards Fomins.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 17.oktobrī, 13:30 tiekoties ar HS Rīgahokejistiem.