Mogo/LSPA pārtrauc Zemgale/LLU 13 uzvaru sēriju

Mogo/LSPA piektdien Latvijas čempionāta mājas spēlē ar 3:2 uzvarēja Zemgale/LLU hokejistus, pārtraucot jelgavnieku 13 uzvaru sēriju. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Gatis Gricinskis, vienus Jānis Ozoliņš.

Mājniekiem vārtos stājās Renārs Kazanovs, viesiem - Rihards Cimermanis. Spēles ceturtajā minūtē pirmais tika sarūgtināts Cimermanis. Pēc Kriša Lipsberga metiena no zilās līnijas ripa nonāca pie Gata Gricinska, kurš ar metienu no nūjas neērtās puses izvirzīja mājniekus vadībā. Pirmās trešdaļas izskaņā Jānis Ozoliņš atņēma pretiniekiem ripu uz zilās līnijas, aizbēga no diviem jelgavniekiem un, ar brīnišķīgu pauzi noguldījis uz ledus arī Cimermani, guva Mogo/LSPA otros vārtus.

Otro periodu viesi sāka vairākumā - septiņas sekundes līdz pārtraukumam noraidījumu nopelnīja Jānis Straupe. Hokejista pārsvaru jelgavniekiem izdevās realizēt - pēc Roberta Jekimova metiena Aleksandrs Novikovs raidīja ripu pustukšajos Mogo/LSPA vārtos. Trešās trešdaļas vidū vēl vienā vairākumā Zemgale/LLU līdzīgā veidā rezultātu izlīdzināja. Šoreiz pa vārtiem spēcīgi meta Aleksandrs Galkins, un Novikovs vēlreiz bija īstajā vietā, panākot 2:2. 53.minūtē mazākumā nonāca Zemgale/LLU - Vladislavs Adeļsons ar nūju iebrauca sejā Elvisam Želubovskim un nopelnīja 2+2 minūtes. Jelgavnieku zonas vidū Jurim Ziemiņam cīņā ar pretinieku izdevās pasist ripu Gricinskim, kurš ar negaidītu sitienu trešo reizi pārspēja Cimermani. Zemgale/LLU vēl vārtsarga vietā sūtīja sesto laukuma spēlētāju, turklāt pēdējās 19 sekundes spēlējot seši pret četri - noraidījumu saņēma Edgars Kurmis, tomēr Mogo/LSPA vienu vārtu pārsvaru nosargāja un izcīnīja uzvaru ar 3:2, pārtraucot jelgavnieku 13 uzvaru sēriju.

Mogo/LSPA par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Renārs Kazanovs, Zemgale/LLU - abu vārtu autors Aleksandrs Novikovs.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdin 17.februārī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar Olimp/Venta 2002 hokejistiem.