Mogo/LSPA pārliecinoši zaudē Olimp/Venta 2002

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 1:5 zaudēja Olimp/Venta 2002 hokejistiem. Mogo/LSPA labā vienīgos vārtus guva Ričards Grīnbergs.

Viesu vārtos stājās Henrijs Ančs, savukārt Olimp/Venta 2002 vārtu drošību uzticēja Rūdolfam Lazdiņam. Mača septītajā minūtē Emīls Ezītis ar precīzu metienu izvirzīja mājniekus vadībā. Trešdaļas vidū pusotras minūtes laikā tika gūti trīs vārti. Vispirms Aleksandrs Jerofejevs vairākumā ar spēcīgu metienu no zilās līnijas guva olimpiešu otros vārtus. Ričards Grīnbergs pārspēja arī Lazdiņu, rezultāta starpību samazinot, bet pēc brīža Sandis Mežaraups atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Otrajā periodā ripa vārtos pabija tikai reizi. Andrejs Lavrenovs mazākumā vārtos slīdošo ripu izmeta ārpus laukuma, nopelnot vēl divas minūtes. Lielajā vairākumā pēc spēcīga Maksima Širokova metiena Ezītis no vārtu priekšas ripu viesu vārtos meta ceturto reizi. Trešās trešdaļas sākumā Ančs glāba no vārtu zaudējuma pēc Kirila Galohas izgājiena, bet ripa nonāca pie vārtu priekšā nepieskatītā Renāra Undeļa, kuram tomēr izdevās pārspēt viesu vārtsargu. Pēc Georgija Pujaca noraidījuma spēles beigās Anča vietā nāca sestais laukuma spēlētājs, tomēr Lazdiņš savus vārtus nosargāja neskartus, un Olimp/Venta 2002 izcīnīja uzvaru 5:1.

Mogo/LSPA par labāko spēlētāju tika atzīts Henrijs Ančs, Olimp/Venta 2002 - Renārs Undelis.

Pirms sestdienas spēles Mogo/LSPA treneru korpusam pievienojās Ģirts Ankipāns, sakot paldies Igoram Smirnovam.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs otrdien, 19.janvārī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar Prizma/IHS hokejistiem.