Mogo/LSPA pārliecinoši uzvar Viļņas Hockey Punks

Mogo/LSPA sestdien Latvijas atklātā čempionāta mājas spēlē ar 7:2 uzvarēja Viļņas Hockey Punks hokejistus. Mogo/LSPA labā vārtus guva Harijs Šmits, Niks Zīle, Rūdolfs Maslovskis, Artūrs Ozoliņš, Rolands Starutiņš, Dāniels Gontars un Kārlis Ozoliņš.

Mogo/LSPA vārtu drošība tika uzticēta Kārlim Beķerim-Brīvkalnam, Viļņas klubā - Sergejam Pisarenko. Mājnieki vadībā izvirzījās piektajā minūtē, kad pēc Harija Šmita metiena ripa ielidoja viesu vārtos. Un jau pēc sešām sekundēm Niks Zīle izslidoja vienatnē pret Hockey Punks vārtiem un apspēlēja Pisarenko - 2:0. Saņēmis labu piespēli no Mārtiņa Šulca, Rūdolfs Maslovskis no vārtu priekšas guva trešos vārtus. Trešdaļas priekšpēdējā minūtē Kārlis Ozoliņš mazākumā pārtvēra ripu, un pēc skaistas saspēles ceturto ripu Viļņas vārtos iemeta Artūrs Ozoliņš.

Otrajā periodā Rolands Starutiņš un Dāniels Gontars panāca jau sešu ripu pārsvaru - 6:0. Mača 38.minūtē vārtus izdevās gūt arī viesiem. Laba Iļjas Četvertaka piespēle ļāva Tadam Kumeļauskam izslidot pret Beķeri-Brīvkalnu un pārspēt Mogo/LSPA vārtsargu.

Trešās trešdaļas sākumā Kārlis Ozoliņš septīto reizi pārspēja Pisarenko. Pēc minūtes, aizturētā soda laikā, precīzs metiens izdevās Edgaram Ribakovam, mājnieku vārtos iemetot otro ripu. Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās, un Mogo/LSPA ar 7:2 izcīnīja septīto uzvaru sezonā.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs otrdien, 4.oktobrī 19:00, Volvo hallē tiekoties ar Prizma hokejistiem.