Mogo/LSPA pārliecinoši uzvar Latvijas čempionus Olimp/Venta 2002

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē pārliecinoši ar 6:1 uzvarēja titula īpašniekus Olimp/Venta 2002 hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Lauris Bajaruns, pa vieniem Andris Siksnis, Vladimirs Mamonovs, Gatis Gricinskis un Kārlis Ozoliņš.

Mogo/LSPA vadībā izvirzījās pirmās trešdaļas vidū. Lauris Bajaruns pretkustībā apspēlēja mājnieku uzbrucēju Reini Lejnieku, izslidoja vārtu priekšā un ar metienu no nūjas neērtās puses pārspēja vārtsargu Andreju Bonču-Brujeviču. Jau pēc nepilnas minūtes aiz pretinieku vārtiem lieliski nospēlēja gan Kārlis Bucenieks, gan Ričards Grīnbergs, kura piespēli izmantoja Andris Siksnis, gūstot otros vārtus. Pēc skaistas saspēles Mogo/LSPA guva arī trešos vārtus. Saņēmis ripu no Deivida Sarkaņa, Kārlis Ozoliņš starp kājām piespēlēja Vladimiram Mamonovam, kurš Olimp/Venta 2002 vārtos ripu iemeta trešo reizi, vienlaicīgi panākot Bonča-Brujeviča nomaiņu ar Kārli Zakrevski.

Mājnieki savus vienīgos vārtus guva otrajā periodā. Georgija Pujaca tāla un precīza piespēle ļāva Edijam Brahmanim izslidot vienatnē pret Henriju Anču un samazināt rezultāta starpību. Trešās trešdaļas izskaņā Bajaruns un Gatis Gricinskis noorganizēja viesu ceturtos vārtus. Tomēr arī atlikušajās minūtēs bija gana daudz notikumu. Saķērās Bucenieks un Lejnieks, turklāt mājnieku hokejists saņēma lielo sodu 5+20 minūtes, atstājot savu komandu mazākumā. Tas ļāva Kārlim Ozoliņam un Bajarunam Zakrevska vārtos iemest vēl divas ripas, un Mogo/LSPA svinēt pārliecinošu uzvaru ar 6:1.

Mogo/LSPA komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Vladimirs Mamonovs, Olimp/Venta/2002 rindās Koba Jass.

Mogo/LSPA nākamā spēle paredzēta svētdien, 12.decembrī, 18:10 izbraukumā pret HK Liepāja hokejistiem.