Mogo/LSPA pārliecinoši apspēlē Latvijas čempionāta finālistus Zemgale/LLU

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 6:0 pārliecinoši uzvarēja Jelgavas Zemgale/LLU. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Ričards Grīnbergs un Krišjānis Rēdlihs, pa vieniem Andris Siksnis un Deivids Sarkanis.

Mogo/LSPA spēli sāka ar Henriju Anču vārtos, savukārt Zemgale/LLU savu vārtu drošību uzticēja Rihardam Cimermanim. Mājnieki vadībā izvirzījās ceturtajā minūtē. Rūdolfs Polcs vārtu priekšā nolika ripu uz lāpstiņas Ričardam Grīnbergam, kurš meta to garām Cimermanim. Trešdaļas vidū sadursmē savainojumu guva Ančs, kura vietā stājās Linards Lipskis.

Otrā perioda sākumā Gatis Gricinskis vārtu priekšā atrada Krišjāni Rēdlihu, kurš dubultoja Mogo/LSPA pārsvaru. Pēc desmit minūtēm gandrīz identiskā veidā mājnieki guva trešos vārtos. Šoreiz Gricinskis no labā iemetiena apļa meta pa vārtiem, Cimermanis ripu atsita, bet tajā pašā vietā bija Rēdlihs, gūstot savus otros vārtus. Neilgi pēc divu minūšu soda izciešanas Andris Siksnis aizbēga no aizsargiem pa labo malu un guva ceturtos vārtus. Rezultatīvā trešdaļa beidzās ar Deivida Sarkaņa tālu metienu, pēc kura ripa cauri spēlētāju burzmai atrada ceļu Zemgale/LLU vārtos.

Trešajā periodā tika gūti vēl vieni vārti. Mājniekiem spēlējot vairākumā, Cimermanis atvairīja Elvisa Želubovska metienu, bet ripa nonāca pie Grīnberga, kurš ar precīzu metienu pielika spēlei punktu – 6:0 pārliecinoša Mogo/LSPA uzvara pār Latvijas čempionāta finālistiem.

Mogo/LSPA komandā par labākos spēlētāju tika atzīts Ričards Grīnbergs, Zemgale/LLU – vārtsargs Rihards Grīnbergs.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 25.septembrī, 17:00 Daugavpilī tiekoties ar Dinaburga hokejistiem.