Mogo/LSPA pusfināla trešajā spēlē piekāpjas Olimp/Venta 2002

Mogo/LSPA otrdien Latvijas čempionāta pusfināla sērijas trešajā spēlē izbraukumā ar 2:3 piekāpās čempionu titula īpašniekiem Olimp/Venta 2002 hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Rūdolfs Polcs un Toms Opelts. Sērijā līdz četrām uzvarām Olimp/Venta 2002 izvirzījās vadībā 2-1. Arī pusfināla sērijas trešo spēli Mogo/LSPA vārtos sāka Henrijs Ančs, Olimp/Venta 2002 - Kārlis Zakrevskis. Pirmajā periodā ripa tikai reizi pabija vārtos. Mirkli pirms Patrika Trasūna metiena tika izkustināti mājnieku vārti, un vārtu guvums netika skaitīts. Otrās trešdaļas sākumā pirmie vadībā izvirzījās Olimp/Venta 2002. Skaitliskajā vairākumā pēc Sanda Grīnberga piespēles precīzi meta Georgijs Pujacs. 28.minūtē vairākumu realizēja arī Mogo/LSPA. Pēc Kārļa Bucenieka metiena no zilās līnijas Zakrevski pārspēja Rūdolfs Polcs. Jau pēc minūtes Pauls Svars no vārtu priekšas atkal vadībā izvirzīja čempionus. Uzreiz pēc vārtu zaudējuma Mogo/LSPA veica vārtsargu maiņu - Anča vietu ieņēma Linards Lipskis. 35.minūtē viesi uz 11 sekundēm ieguva lielo vairākumu, kuru arī izdevās izmantot. Pēc Krišjāņa Rēdliha metiena ripa trāpīja Tomam Opeltam un ielidoja mājnieku vārtos. Spēles liktenis izšķīrās pašās pamatlaika beigās. Pēc Mogo/LSPA hokejistu kļūdas Edijs Brahmanis izslidoja viens pret Lipski, un no aizmugures saņēma Toma Opelta sitienu ar nūju pa rokām. Opelts saņēma 5+20 minūšu noraidījumu, kā arī uz Mogo/LSPA vārtiem tika nozīmēts soda metiens. Spēlējošajam mājnieku galvenajam trenerim Maksimam Širokovam izdevās pārspēt Lipski, izvirzot savu komandu vadībā. Atlikušajās 63 sekundēs Olimp/Venta 2002, pat neskatoties uz nopelnīto noraidījumu, pārsvaru nosargāja un izcīnīja uzvaru ar 3:2, sērijā izvirzoties vadībā 2-1. Pusfināla ceturtā spēle notiks ceturtdien, 24.martā, 19:15 Inbox hallē. Papildu informācija: Jānis Janševics 29218491