top of page

Mogo/LSPA pusfināla sērijā piekāpjas Olimp/Venta 2002, Latvijas čempionātā paliekot trešajā vietā

Mogo/LSPA pirmdien Latvijas čempionāta pusfināla sērijas sestajā spēlē papildlaikā ar 3:4 zaudēja Olimp/Venta 2002 hokejistiem, visā sērijā piekāpjoties 2-4. Latvijas čempionātā Mogo/LSPA kā regulārā čempionāta labākā komanda izcīnījusi trešo vietu. Mogo/LSPA labā vārtus guva Ričards Grīnbergs, Deivids Sarkanis un Kārlis Ozoliņš.

Mogo/LSPA vārtos pirmo reizi pusfināla sērijā stājās Jānis Voris, Olimp/Venta 2002 sava cietokšņa drošību uzticēja Rūdolfam Lazdiņam. Jau spēles pirmajā minūtē Rūdolfs Polcs saņēma divu minūšu sodu par grūšanu apmalē, bet mājnieki mazākumu izturēja. Katra komanda saņēma vēl pa vienam noraidījumam, daļu laika spēlējot četri pret četri, tomēr visās bīstamajās epizodēs pārāki bija abi vārtsargi.

Pirmie vārti tika gūti otrā perioda 13.minūtē. Ričards Grīnbergs no aizvārtes aizslidoja līdz labā iemetiena apļa vidum un ar negaidītu metienu pārspēja Lazdiņu. Vēl laba izdevība bija Gatim Gricinskim, taču viņa metiens mērķi nesasniedza.

Trešās trešdaļas sestajā minūtē viens pret Lazdiņu palika Kārlis Ozoliņš, tomēr Mogo/LSPA uzbrucējam neizdevās pārcelt ripu vārtsarga kājsargam. Viesi palielināja pārsvaru pēc trim minūtēm, kad Deivids Sarkanis, pārtvēris ripu uz savas zilās līnijas, izslidoja viens pret Lazdiņu un ar atkārtotu metienu panāca 2:0. Jau pēc 25 sekundēm Juris Ziemiņš veiksmīgi tika ripas Mogo/LSPA zonā un ar precīzu metienu pārspēja Vori. Vēl pēc četrām minūtēm Edijs Brahmanis ar spēcīgu šķīlienu izlīdzināja rezultātu 2:2. 56.minūtē Kārlis Ozoliņš pēc Sarkaņa piespēles mājnieku vārtos iemeta trešo ripu. Mača galotnē Renārs Demiters un Reinis Lejnieks nopelnīja abpusējo noraidījumu. Olimp/Venta 2002 Lazdiņa vietā sūtīja laukuma spēlētāju, un Brahmanis 30 sekundes līdz pamatlaika beigām panāca neizšķirtu.

Pagarinājuma septītajā minūtē vārtus guva Lejnieks, ļaujot Olimp/Venta 2002 izcīnīt uzvaru ar 4:3, sērijā svinēt panākumu ar 4-2 un iekļūt Latvijas čempionāta finālā.