top of page

Mogo/LSPA pusfināla sērijas pirmās spēles papildlaikā zaudē Olimp/Venta 2002

Mogo/LSPA piektdien Latvijas čempionāta pusfināla sērijas pirmās spēles papildlaikā ar 1:2 zaudēja čempionu titula īpašniekiem Olimp/Venta 2002. Mogo/LSPA labā vārtus guva Rihards Simanovičs. Sērijā līdz četrām uzvarām Olimp/Venta 2002 izvirzījās vadībā 1-0.

Mogo/LSPA pusfināla sērijas pirmo spēli sāka ar Henriju Anču, Olimp/Venta 2002 ar Rūdolfu Lazdiņu vārtos. Pirmajā periodā nedaudz aktīvāki bija Latvijas čempioni, kuri izdarīja par diviem metieniem vairāk, tomēr nevieni vārti netika gūti. Otrajā trešdaļā vairāk bīstamu situāciju pie pretinieka vārtiem izveidoja mājnieki, taču arī pēc spēlētām 40 minūtēm rezultāts nebija mainījies.

Trešā perioda vidū pirmie vadībā izvirzījās viesi - izslidojot divatā pret vienu aizsargu, Aleksejs Širokovs meta vārtu augšējā stūrī. Mazliet vairāk kā četras minūtes līdz pamatlaika beigām Mogo/LSPA izlīdzināja rezultātu. Krišjānis Rēdlihs uzbrukuma zonā piespēlēja Gatim Gricinskim, sekoja piespēle Rihardam Simanovičam, kurš ticis līdz zonas vidum, ar precīzu metienu pārspēja arī Lazdiņu.

Papildlaika septītajā minūtē Reinis Lejnieks izslidoja viens pret Anču, taču abu hokejistu duelī pārāks bija vārtsargs. Uzvaras vārtus viesi guva salīdzinoši nevainīgā situācijā, kad Gatis Sprukts no aizvārtes izdarīja metienu, un ripa no Anča lidoja vārtos.

Pusfināla sērijas otrā spēle starp Mogo/LSPA un Olimp/Venta 2002 komandām notiks svētdien, 20.martā, 13:30 Mogo hallē.