Mogo/LSPA pusfināla piektajā spēlē piekāpjas Olimp/Venta 2002

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta pusfināla sērijas piektajā spēlē savā Mogo hallē ar 2:3 zaudēja Olimp/Venta 2002 hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Rūdolfs Polcs un Ričards Grīnbergs. Sērijā līdz četrām uzvarām Olimp/Venta 2002 izvirzījās vadībā 3-2. Arī pusfināla sērijas piektajā spēlē Mogo/LSPA vārtos stājās Linards Lipskis, savukārt Olimp/Venta 2002 cietoksnī atgriezās Rūdolfs Lazdiņš. Pirmajā trešdaļā mājnieki izturēja divus, viesi vienu mazākumu. Spēles ceturtais noraidījums beidzot noveda pie iemestiem vārtiem. Olimp/Venta 2002 aizsargs Didzis Jansons nopelnīja divas minūtes par ripas izmešanu no laukuma, un Rūdolfs Polcs pēc Gata Gricinska piespēles pārspēja Lazdiņu. Otrā perioda pirmajā piecās minūtēs viesi ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī izvirzījās vadībā. Vispirms ripa lidoja Lipska vārtos pēc Vladislava Adeļsona metiena, un pēc trim minūtēm Sandis Grīnbergs guva Olimp/Venta 2002 otros vārtus. Septiņas sekundes līdz otrajam pārtraukumam mājnieki panāca neizšķirtu. Kārlis Bucenieks piespēlēja uz vārtu priekšu, kur Ričards Grīnbergs no nūjas neērtas puses meta ripu zem pārliktņa - 2:2. Trešajā periodā viesus vadībā vēlreiz izvirzīja Miķelis Rēdlihs - pēc viņa metiena no diezgan asa leņķa ripa lidoja vārtos. Mājnieki vēl nopelnīja divus noraidījumus, un izturējuši abus mazākumus, metās atspēlēties. Pēdējā minūtē Lipska vietā nāca sestais laukuma spēlētājs, tomēr Olimp/Venta 2002 pārsvaru nosargāja, izcīnot uzvaru ar 3:2, un arī visā sērijā izvirzoties vadībā 3-2. Pusfināla sestā spēle notiks pirmdien, 28.martā, 19:15 Inbox hallē. Šeit pieejami vairāk foto: https://failiem.lv/u/kmp3mfenb Papildu informācija: Jānis Janševics 29218491