Mogo/LSPA pusfināla otrajā spēlē piekāpjas Zemgale/LLU

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta pusfināla sērijas otrajā spēlē izbraukumā ar 0:3 piekāpās Jelgavas Zemgale/LLU hokejistiem. Rezultāts sērijā neizšķirts 1-1 .

Arī sērijas otrajā spēlē komandu vārtu drošība tika uzticēta Henrijam Ančam un Rihardam Cimermanim. Pirmā trešdaļas izskaņā mājniekiem izdevās izvirzīties vadībā - Ralfam Jevdokimovam ar spēcīgu un negaidītu metienu izdevās pārspēt Anču.

Otros vārtus jelgavnieki guva pateicoties veiksmīgam rikošetam. Pēc Ričarda Bernharda raidījuma gar vārtiem ripa no Kriša Lipsberga slidas ieslīdēja viesu vārtos. Trešā perioda izskaņā Anča vietā nāca sestais laukuma spēlētājs, kas mājniekiem ļāva gūt trešos vārtus. Frenks Razgals pie laukuma apmales tika pie ripas un piespēlēja uz vārtu priekšu, kur Bernhards guva savus otros vārtus. Pēdējā minūtē hokejisti vēl paguva izkauties, bet uzvaru ar 3:0 svinēja Zemgale/LLU, sērijā panākot neizšķirtu 1-1.

Sērijas trešā spēle notiks piektdien, 26.martā, 19:00 Mogo halllē.