Mogo/LSPA piekāpjas Zemgale/LLU hokejistiem

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta regulārās sezonas priekšpēdējā spēlē savā laukumā ar 2:3 piekāpās Jelgavas Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Rihards Simanovičs un Jānis Ozoliņš.

Pirmā trešdaļa beidzās bez vārtu guvumiem - Linards Lipskis un Ēriks Vītols tika galā ar visiem metieniem. Arī pirmajās desmit otrā perioda minūtēs rezultāts nemainījās, līdz 31.minūtē viesiem izdevās izvirzīties vadībā. Apslidojis vārtus, Aleksis Ostaņkovičs piespēlēja Robertam Jekimovam, kurš ar precīzu metienu pārspēja Lipski. Pēc sešām minūtēm jelgavnieku uzbrucējs Daniels Goršānovs ar metienu no zilās līnijas dubultoja viesu pārsvaru. Trešdaļas izskaņā Mogo/LSPA 65 sekunžu laikā guva divus vārtus nevienādos sastāvos. Vispirms, spēlējot vairākumā, Rihards Simanovičs samazināja rezultāta starpību. Un pēc mazliet vairāk kā minūtes, jau atrodoties mazākumā, Jānis Ozoliņš aizbēga no aizsargiem un iemeta otro ripu arī Vītola vārtos. Pēc 27 sekundēm viesiem tomēr izdevās realizēt vairākumu. Roberts Petrovičs piespēlēja uz vārtu priekšu nepiesegtajam Kevinam Strādniekam, kuram izdevās pārspēt Lipski trešo reizi.

Trešā perioda vidū mājnieki bija spiesti veikt vārtsarga maiņu. Ripa sāpīgi trāpīja Lipskim kakla rajonā, un viņa vietu vārtos ieņēma Jānis Voris. Kaut arī Mogo/LSPA galvenais treneris Ģirts Ankipāns vairākkārt Vora vietā sūtīja sesto laukuma spēlētāju, rezultāts vairāk nemainījās, un Zemgale/LLU izcīnīja uzvaru 3:2.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA rindās tika atzīts Rihards Simanovičs, Zemgale/LLU rindās - Daniels Goršānovs.

Mogo/LSPA regulārās sezonas pēdējo spēli aizvadīs otrdien, 15.martā, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.