Mogo/LSPA papildlaikā uzvar HS Rīga hokejistus

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē papildlaikā ar 3:2 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo/LSPA labā vārtus guva Jānis Ozoliņš, Kārlis Čukste un Oskars Bārtulis.

HS Rīga hokejisti sāka spēli ar Artūru Šilovu, Mogo/LSPA ar Henriju Anču vārtos. Viesiem vajadzēja sešas minūtes, lai atslēgtu Šilova sargātos vārtus - metienu no zilās līnijas pielaboja Jānis Ozoliņš. Līdz nākamajiem vārtiem bija jāgaida gandrīz pusstunda. Otrās trešdaļas vidū Ančs atsita ripu vārtu priekšā, un Edvardam Bergmanim izdevās izlīdzināt rezultātu. Pēc mazliet vairāk kā trīs minūtēm Kārlis Čukste uzmeta uz vārtiem, un ripa cauri spēlētāju burzmai atrada ceļu mājnieku vārtos. Mogo/LSPA tomēr neizdevās arī otrajā pārtraukumā doties, atrodoties vadībā - 39.minūtē Ģirts Silkalns vēlreiz panāca neizšķirtu.

Trešajā periodā Šilovs atvairīja visus daudzos Mogo/LSPA hokejistu metienus, un rezultāts nemainījās. Arī papildlaika lielāko daļu Artūrs atstāja savus vārtus neskartus, līdz Oskars Bārtulis pagarinājuma pēdējā minūtē pēc teicamas Jura Ziemiņa piespēles no vārtu priekšas guva uzvaras vārtus - 3:2.

Nākamā spēle Mogo/LSPA paredzēta trešdien, 21.oktobrī, 19:15 Mogo hallē tiekoties ar Dinaburga hokejistiem.