Mogo/LSPA pagarinājumā piekāpjas Zemgale/LLU

Mogo/LSPA otrdien Latvijas čempionāta mājas spēlē pagarinājumā ar 4:5 piekāpās Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Elviss Želubovskis, Ričards Grīnbergs, Kārlis Ozoliņš un Oskars Bārtulis.

Mogo/LSPA aizvadīja pirmo spēli kopš 2.novembra, kad Latvijas čempionāta līderi ar 8:0 apspēlēja HS Rīga. Pret jelgavniekiem laukuma saimnieki izvirzījās vadībā pirmā perioda vidū. Gatis Gricinskis uzvarēja iemetienā un piespēlēja Elvisam Želubovskim, kurš ar precīzu metienu pārspēja viesu vārtsargu Ēriku Vītolu. Pēc sešām minūtēm rezultāta starpību palielināja Ričards Grīnbergs. Mogo/LSPA uzbrucējs vārtu priekšā bija izmanīgākais pēc Toma Opelta metiena no zilās līnijas.

Otrā perioda sākumā vārtus izdevās gūt arī viesiem. Artūrs Ozoliņš piespēlēja uz vārtu priekšu, kur Linardu Lipski pārspēja Roberts Jekimovs. Trešos vārtus mājnieku labā noorganizēja Deivids Sarkanis. Piesaistījis trīs pretspēlētāju uzmanību, Sarkanis ar precīzu piespēli izvirzīja Kārli Ozoliņu pret Vītolu - 3:1.

Trešajā periodā jelgavnieki nepilnu četru minūšu laikā mājnieku vārtos iemeta trīs ripas. Vispirms precīzs metiens izdevās Aleksim Ostaņkovičam, tad mazākumā no Mogo/LSPA aizsargiem aizbēga Daniels Andersons, un vēl vienu labu Artūra Ozoliņa piespēli izmantoja Jekimovs. Divos vairākumos mājniekiem neizšķirtu neizdevās panākt, bet veiksmīga bija trešā reize. Lipska vietā nāca sestais laukuma spēlētājs un 41 sekundi līdz pamatlaika beigām Oskars Bārtulis ar spēcīgu šķīlienu no zilās līnijas arī Vītola vārtos iemeta ceturto ripu. Pagarinājuma trešajā minūtē savus trešos vārtus guva Jekimovs, ļaujot Zemgale/LLU svinēt uzvaru 5:4.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 20.novembrī, 15:00 izbraukumā tiekoties ar Daugavpils Dinaburga hokejistiem.