top of page

Mogo/LSPA pagarinājumā piedzīvo pirmo zaudējumu sezonā

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā pagarinājumā ar 3:4 piekāpās HK Liepāja hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Deivids Sarkanis, Rūdolfs Polcs un Lauris Bajaruns.

Cīņā ar spēcīgo Liepājas klubu pirmie vadībā izvirzījās mājnieki. Spēles sestajā minūtē, spēlējot vairākumā, Laura Bajaruna metienu atvairīja liepājnieku vārtsargs Māris Jučers, bet pirmais pie ripas bija Deivids Sarkanis, kurš ar atkārtoto metienu pārspēja viesu vārtsargu. Vairākumā liepājnieki arī panāca neizšķirtu. Linards Mazurs-Mago no labā iemetiena apļa meta pa vārtiem, un ripa burzmā atrada spraugu Linarda Lipska sargātajos vārtos. Mogo/LSPA otros vārtus noorganizēja Ričards Grīnbergs. Mājnieku uzbrucējs uzreiz pēc iemetiena apspēlēja savu aizsargu un nolika ripu pa metienam Rūdolfam Polcam. 20 gadus vecais hokejists meta precīzi vārtu augšējā stūrī, panākot 2:1.

Otrajā periodā tika gūti vieni vārti. Mazurs-Mago pēc cīņas laukuma stūrī piespēlēja Klāvam Plānicam, kurš ar precīzu plaukstas metienu panāca neizšķirtu. Trešā perioda vidū viesi izvirzījās vadībā, turklāt tiesneši sākumā nemaz nepamanīja, ka ripa pēc Dmitrija Seļutina metiena šķērsojusi vārtu līniju. Pēc video noskatīšanās vārtu guvums tika apstiprināts. Izlīdzinājums tika panākts vairākumā. Skaista Mogo/LSPA hokejistu saspēle beidzās ar precīzu Laura Bajaruna metienu – 3:3. Mača pamatlaikā uzvarētājs tā arī netika noskaidrots.

Papildlaikā liepājniekiem izdevās aizskriet ātrajā pretuzbrukumā, kurā pēc Māra Mieža piespēles Linardu Lipski pārspēja Mazurs-Mago, nodrošinot HK Liepāja uzvaru 4:3.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA komandā tika atzīts Renārs Demiters, liepājniekiem – Linards Mazurs-Mago.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 9.oktobrī, 14:30 Inbox.lv hallē tiekoties ar Latvijas čempioniem Olimp/Venta 2002 hokejistiem.