Mogo/LSPA otro reizi sezonā uzvar čempionus Olimp/Venta 2002

Mogo/LSPA sestdien izbraukuma spēlē ar 3:1 uzvarēja Latvijas čempionus Olimp/Venta 2002. Mogo/LSPA labā vārtus guva Elviss Želubovskis, Lauris Bajaruns un Gatis Gricinskis.

Latvijas čempionāta līderu Mogo/LSPA un titula īpašnieku Olimp/Venta 2002 savstarpējā spēle jau no pirmajām minūtēm aizritēja asā cīņā. Astotajā minūtē abpusējo noraidījumu nopelnīja Elviss Želubovskis un Miķelis Rēdlihs. Turpinājumā aktīvāki noteikumu pārkāpšanā bija Olimp hokejisti, un Mogo/LSPA divas reizes pēc kārtas guva vārtus vairākumā. Vispirms pēc Ričarda Grīnberga piespēles Želubovskis trāpīja tukšajā vārtu stūrī, un pēc piecām minūtēm Kārlis Ozoliņš gandrīz kā spoguļattēlā piespēlēja Laurim Bajarunam, kurš Andreju Bonču-Brujeviču pārspēja otro reizi. Pirmā perioda izskaņā mājnieki pārlieku aizrāvās ar mēģinājumiem rezultāta starpību samazināt, un Želubovska precīzā piespēle ļāva Gatim Grinciskim izslidot pret Olimp vārtiem, ar elegantu māņu kustību noguldīt vārtsargu un 6 sekundes līdz perioda beigām gūt trešos vārtus.

Otrajā periodā nevienai no komandai vārtus neizdevās gūt. Trešdaļas pēdējā minūtē divas minūtes par klupināšanu nopelnīja Mogo/LSPA uzbrucējs Kārlis Bucenieks un trešā perioda sākumā viņam uz sodīto soliņa pievienojās Ričards Grīnbergs. Lielajā vairākumā mājniekiem izdevās noorganizēt uzbrukumu, kas brīdī, kad Bucenieks jau bija atgriezies laukumā, beidzās ar vārtu guvumu. Pēc Miķeļa Rēdliha un Kirila Tambijeva piespēlēm Gatis Sprukts iemeta pirmo ripu Linarda Lipska vārtos. Nepilnas divas minūtes līdz spēles beigām Vladimirs Mamonovs nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu par Miķeļa Rēdliha grūšanu apmalē. Mājnieki Bonča-Brujeviča vietā laukumā sūtīja sesto laukuma spēlētāju, tomēr Lipski otro reizi pārspēt neizdevās, un Mogo/LSPA izcīnīja uzvaru ar 3:1. Arī 15.septembrī savā laukumā Mogo/LSPA uzvarēja čempionus ar tādu pašu rezultātu – 3:1.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA komandā tika atzīts vārtsargs Linards Lipskis, Olimp vienībā – aizsargs Pauls Svars.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 16.oktobrī, 17:00 izbraukumā tiekoties ar Zemgale/LLU hokejistiem.