top of page

Mogo/LSPA mērķis nemainās – jaunajā sezonā komanda cīnīsies par čempionu titulu

Mogo/LSPA jauno Latvijas hokeja čempionāta sezonu sāks 8.septembrī ar maču izbraukumā pret HK Liepāja. Komandas mērķis nav mainījies – izcīnīt čempionu titulu.

Divkārtējā Latvijas čempione Mogo/LSPA 2021./22.gada sezonā dosies pēc sava trešā titula. Komandā atgriezušies Oskars Bārtulis un Deivids Sarkanis, pievienojies viens no pagājušās sezonas rezultatīvākajiem OHL hokejistiem Lauris Bajaruns.

Tāpat kā pagājušajā sezonā komandu vadīs galvenais treneris Ģirts Ankipāns, kura palīgi būs Agris Saviels un Andrejs Lavrenovs.

Mogo/LSPA saglabājusi vadošo spēlētāju kodolu no iepriekšējās sezonas – Elvisu Želubovski, Gati Gricinski, Krišu Lipsbergu, Renāru Demiteru, Jāni Ozoliņu, Andri Siksni. Vārtos darbosies komandas stabilā vērtība daudzu gadu garumā Henrijs Ančs.

Mogo/LSPA šajā sezonā sākusi sadarbību ar Rodrigo Laviņa sporta studiju, kas jaunajiem un talantīgajiem hokejistiem ļaus iegūt pieredzi vienā no pēdējo gadu titulētākajām Latvijas hokeja komandām.

Māris Martinsons, Mogo/LSPA prezidents:

"Mogo/LSPA uzsāks savu astoto sezonu ar nemainīgu mērķi cīnīties par Latvijas čempionu titulu. Mūsu komandu arī šajā sezonā vadīs Ģirts Ankipāns, kuram palīdzēs Agris Saviels un Andrejs Lavrenovs. Centīsimies laukumā apvienot pieredzi un jaunību – pieredzējušie Oskars Bārtulis un Krišjānis Rēdlihs rādīs piemēru jaunajiem Rūdolfam Polcam un Ričardam Grīnbergam. Esam sākuši sadarbību arī ar Rodrigo Laviņa sporta studiju. Mēs turpināsim iesākto ceļu – cīnīsimies par tituliem un audzināsim jauno hokejistu paaudzi."

Ģirts Ankipāns, Mogo/LSPA galvenais treneris:

"Jau pagājušajā sezonā sākām veidot to hokeju, kādu gribam redzēt laukumā – ātru, dinamisku, tādu, kuru skatītājiem ir interesanti redzēt hallēs un televizoru ekrānos. Jau vasarā esam sākuši sakausēt vienā organismā pieredzi un jaunību. Vienā maiņā pie pieredzējušajiem Želubovska un Gricinska spēlēs jaunais Grīnbergs, pie Bajaruna un Sarkaņa - 20 gadus vecais Polcs. Noteikti jāpiemin arī šobrīd 15 gadus vecais Kristers Urbanovičs, kuram ir iespēja nostiprināties pamatsastāvā. Nu un arī komandas stabilā vērtība un uzvaru kaldinātājs vārtsargs Henrijs Ančs. Katrā ziņā mums ir visas iespējas cīnīties par mūsu mērķi – trešo Latvijas čempionu titulu!”

Pirmo spēli Mogo/LSPA aizvadīs 8.septembrī izbraukumā ar HK Liepāja.

Papildu informācija:

Jānis Janševics

29218491


Comments


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page