Mogo/LSPA LČ izbraukuma spēlē uzvar HS Rīga hokejistus

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 3:2 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Oskars Bārtulis, vēl reizi pretinieku vārtsargu pārspēja Tomass Zeile.

Mogo/LSPA spēli sāka ar Linardu Lipski, HS Rīga ar Deivu Rolovu vārtos. Mača astotajā minūtē noraidījumu par klupināšanu nopelnīja mājnieku uzbrucējs Aleksandrs Biškins, un pašās vairākuma beigās Oskars Bārtulis izvirzīja Mogo/LSPA vadībā.

Pēc pirmā pārtraukuma bija pagājušas tikai 33 sekundes, kad Tomass Zeile otro reizi pārspēja Rolovu, panākot divu ripu pārsvaru. Otrās trešdaļas izskaņā ar precīzu metienu no asa leņķa Biškins samazināja rezultāta starpību un pēc Raivja Strazdiņa metiena Rinalds Vutkevičs no vārtu priekšas panāca neizšķirtu.

Trešās trešdaļas sestajā minūtē ripa mājnieku vārtos ielidoja kuriozā situācijā. Pēc Kārļa Bucenieka raidījuma ripa rikošetā no tiesneša trāpīja vārtos, tomēr vārtu guvums netika skaitīts. Uzvaras vārtus viesi guva vēl vienā vairākumā. Deivids Sarkanis, saņēmis ripu uz zilās līnijas, gar labo malu izslidoja cauri visai zonai un no aizvārtes piespēlēja Bārtulim, kura metienu Rolovam nebija pa spēkam tvert - 3:2, Mogo/LSPA 27 uzvara sezonā.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA rindās tika atzīts divu vārtu autors Oskars Bārtulis, Rīga komandā - Aleksandrs Biškins.

Mogo/LSPA nākamo spēli aizvadīs trešdien, 2.martā, 19:15 izbraukumā vēlreiz tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.