Mogo/LSPA lieliski realizē vairākumu un uzvar HS Rīga

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 5:2 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo/LSPA labā pa diviem vārtiem guva Juris Ziemiņš un Ričards Grīnbergs, vienus - Elviss Želubovskis.

Mogo/LSPA spēli sāka ar Henriju Anču vārtos, savukārt HS Rīga cietokšņa drošība tika uzticēta Kārlim Mežsargam. Ceturtajā minūtē divu minūšu noraidījumu saņēma viesu aizsargs Patriks Seilis, un pašās vairākuma beigās Juris Ziemiņš izvirzīja mājniekus vadībā. Kriša Lipsberga metienu no zilās līnijas Mežsargs atvairīja, bet Ziemiņš vārtu priekšā ar nūjas neērto pusi meta ripu vārtos. Otrās trešdaļas vidū viesi rezultātu izlīdzināja. Pēteris Purmalis no laukuma kreisās malas piespēlēja uz vārtu priekšu, kur Martins Laviņš, pieliekot nūju, trāpīja ripu arī Anča vārtos. Pēc četrām minūtēm aizturētā soda laikā Ričards Grīnbergs mainīja ripas lidojumu pēc Aleksandra Frīdenberga metiena, atkal izvirzot vadībā Mogo/LSPA.

Trešajā periodā mājnieki realizēja vēl vienu vairākumu. Pēc Ričarda Grīnberga metiena Ziemiņš atkal bija pirmais pie vārtu priekšā atsistās ripas un guva savus otros vārtus. Septiņarpus minūtes līdz spēles beigām HS Rīga nopelnīja uzreiz divus noraidījumus - Uvis Lazarenovs par sitienu ar nūju un vārtsargs Mežsargs par nesportisku rīcību. Lielā vairākuma realizēšanai mājniekiem vajadzēja tikai 22 sekundes - ar spēcīgu šķīlienu no labā apļa vārtus guva Elviss Želubovskis. Pēc minūtes HS Rīga hokejistiem izdevās rezultāta starpību samazināt. Anrī Ravinskis uzreiz pēc iemetiena trāpīja precīzi tuvajā vārtu stūrī - 2:4. Divarpus minūtes līdz spēles beigām Vladimirs Mamonovs par klupināšanu devās uz sodīto soliņu, un viesi Mežsarga vietā sūtīja vēl vienu laukuma spēlētāju. Tas gan jaunajiem hokejistiem beidzās ar vēl vienu vārtu zaudējumu - Lauris Rancevs nesavtīgi piespēlēja Grīnbergam, kurš ieslīdināja ripu tukšajos vārtos - Mogo/LSPA uzvara 5:2.

Mogo/LSPA par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Henrijs Ančs, HS Rīga komandā - uzbrucējs Martins Laviņš.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs pirmdien 1.februārī, 17:00 izbraukumā tiekoties ar Dinaburga hokejistiem.