Mogo/LSPA Latvijas čempionāta spēlē pārliecinoši uzvar HS Rīga

Mogo/LSPA otrdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē pārliecinoši ar 8:0 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Patriks Trasūns, pa vieniem Jānis Ozoliņš, Lauris Rancevs, Gatis Gricinskis, Rūdolfs Polcs, Deivids Sarkanis un Kārlis Ozoliņš.

Pēc savainojuma sadziedēšanas Henrijs Ančs, aizvadījis vienu spēli Baltijas hokeja līgas turnīrā, ieņēma vietu Mogo/LSPA vārtos arī mačā pret HS Rīga, kura savu vārtu drošību uzticēja Kārlim Beķerim-Brīvkalnam. Viesi pirmos vārtus guva pēc skaistas saspēles. Krišjānis Rēdlihs atdeva ripu Elvisam Želubovskim, sekoja piespēle uz vārtu priekšu, no kurienes precīzi meta Jānis Ozoliņš. Pēc meistarīga sologājiena, apspēlējot divus pretinieka hokejistus un vārtsargu, otros vārtus guva Lauris Rancevs. Trešo reizi ripa mājnieku vārtos ielidoja, kad Želubovska piespēli izmantoja Gatis Gricinskis.

Otrajā periodā pirmos vārtus Mogo/LSPA guva trešdaļas vidū skaitliskajā vairākumā. Pēc Kriša Lipsberga piespēles Želubovskis meta pa vārtiem, un no Patrika Trasūna pieliktās nūjas ripa lidoja vārtos. Pēc četrām minūtēm Beķeris-Brīvkalns pēc Ričarda Grīnberga metiena ripu atvairīja, bet pirmais pie tās bija Rūdolfs Polcs. Aizturētā soda laikā Mogo/LSPA guva sestos vārtus. Šoreiz Gricinskis atrada Patrika Trasūna nūju, no kuras ripa lidoja garām vārtsargam. Ar ielaistajiem vārtiem spēle beidzās Beķerim-Brīvkalnam, kura vietu ieņēma Deivs Rolovs.

Trešās trešdaļas pirmajā minūtē kapitulēja arī Rolovs. Kārlis Ozoliņš piespēlēja ripu uz vārtu priekšu, kur Deivids Sarkanis meta nekļūdīgi. Pēc brīža abi hokejisti mainījās lomām - pēc Sarkaņa piespēles ripu caur Rolova kājsargiem trāpīja Kārlis Ozoliņš. Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti un Mogo/LSPA izcīnīja uzvaru ar 8:0. Ančs viesu vārtos atvairīja visus 14 metienus.

Par mača labāko spēlētāju Mogo/LSPA komandā tika atzīts Deivids Sarkanis, HS Rīga vienībā – Pēteris Bulāns.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdien, 17.novembrī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar Zemgale/LLU hokejistiem.