Mogo/LSPA jaunās sezonas pirmajā spēlē uzvar Liepāju

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta jaunās sezonas pirmajā spēlē izbraukumā ar 4:1 uzvarēja HK Liepāja hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Lauris Bajaruns, pa vieniem Tomass Zeile un Elviss Želubovskis.

Mogo/LSPA izdevās teicams spēles sākums – pēc spēlētām piecām minūtēm rīdzinieki bija izvirzījušies vadībā 2:0. Vispirms mājnieku vārtsargu Māri Jučeru pārspēja Lauris Bajaruns un pēc nedaudz vairāk kā minūtes arī Tomass Zeile.

Otrajā trešdaļā katra no komandām nopelnīja pa trim noraidījumiem, lielāko perioda daļu spēlējot nevienādos sastāvos. Atsevišķas epizodes beidzās ar asumiem un grūstīšanos, tomēr vairākās bīstamās situācijās Henrijs Ančs glāba viesus no vārtu zaudējuma.

Trešās trešdaļas vidū liepājnieki pazaudēja ripu uz savas zilā līnijas. Deivids Sarkanis piespēlēja Rūdolfam Polcam, kurš vārtu priekšā atrada Bajarunu, un Lauris ar precīzu metienu guva savus otros vārtus. Piecas minūtes līdz mača beigām Linardam Mazuram-Mago beidzot izdevās pārspēt arī Anču un samazināt rezultāta starpību. Pēdējo pusotru minūti Liepāja Jučera vietā sūtīja sesto laukuma spēlētāju, kas Elvisam Želubovskim kritienā ļāva iemest ripu tukšajos vārtos un Mogo/LSPA sākt sezonu ar uzvaru 4:1.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 11.septembrī, 13:30 savā Mogo hallētiekoties ar Prizma/IHS hokejistiem.