top of page

Mogo/LSPA jauno sezonu turpina ar uzvaru pār Rīgas Dinamo


Foto: Agris Bricis


Mogo/LSPA Latvijas čempionāta jaunās sezonas otrajā spēlē izbraukumā ar 5:1 uzvarēja Rīgas Dinamo hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Zigmārs Zīle, pa vieniem Elvis Želubovskis, Gustavs Bergs un Artūrs Ozoliņš.

Arī sezonas otrajā mačā Mogo/LSPA vārtos stājās Henrijs Ančs, savukārt Dinamo sava cietokšņa drošību uzticēja Jānim Auziņam. Hokejisti bija nospēlējuši tikai mazliet vairāk par minūti, kad izcēlās pirmie asumi, abpusējo noraidījumu nopelnot Krišjānim Rēdliham un Kristiānam Zeltam. Neskatoties uz noraidījumiem arī spēles turpinājumā, pirmajā trešdaļā Ančs un Zakrevskis savus vārtus atstāja neskartus.

Asā spēlē ar daudziem noraidījumiem turpinājās arī otrajā trešdaļā. Perioda un attiecīgi spēles vidū Auziņa vietu Dinamo vārtos ieņēma Kārlis Zakrevskis. Līdz pat perioda priekšpēdējai minūtei rezultāts uz tablo saglabājās 0:0. Taču tad 69 sekunžu laikā Elviss Želubovskis un Gustavs Bergs pārspēja Zakrevski, un Mogo/LSPA izvirzījās vadībā 2:0.

Līdz pat trešā perioda vidum abas komandas spēlēja krietni disciplinētāk, līdz Harijs Šmits viesiem nopelnīja noraidījumu par klupināšanu. Mājnieki hokejista pārsvaru šoreiz neprata izmanot. Tieši otrādi - Artūrs Ozoliņš mazākumā guva Mogo/LSPA trešos vārtus. Pēc trim minūtēm divas minūtes par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju saņēma Želubovskis. Dinamo Zakrevska vietā sūtīja sesto laukuma spēlētāju, kas Zigmāram Zīlem ļāva gūt vēl vienus vārtus mazākumā. Vienīgi 57.minūtē pirmo un vienīgo reizi tika pārspēts arī Ančs - goda vārtus mājniekiem guva Emīls Ezītis. Pašās mača beigās Zīle guva vēl vienus vārtus, un Mogo/LSPA izcīnīja uzvaru 5:1.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdien, 14.septembrī, 19:30 Lietuvā tiekoties ar Elektrēnu Energija hokejistiem.

Papildu informācija:

Jānis Janševics

29218491

Comments


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page