Mogo/LSPA Jauno gadu sāk ar uzvaru pār Prizma hokejistiem

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta mājas spēlē ar 12:2 uzvarēja Prizma hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Lauris Bajaruns un Vladimirs Mamonovs, pa vieniem Jānis Ozoliņš, Andris Siksnis, Elviss Želubovskis, Kārlis Ozoliņš, Deivids Sarkanis, Oskars Bārtulis, Rihards Simanovičs un Patriks Trasūns.

Mogo/LSPA Jaunā gada pirmo spēli sāka ar Henriju Anču, Prizma ar Artūru Kristu Krūklīti vārtos. Mājniekiem pirmo vārtu gūšanai vajadzēja tikai pusotru minūti. Pēc Gustava Berga metiena Lauris Bajaruns mainīja ripas trajektoriju, un tā lidoja Prizma vārtos. Pirmās trešdaļas vidū Krišjānis Rēdlihs piespēlēja gar pretinieku vārtiem, ripa no pretinieka nūjas nonāca pie Jāņa Ozoliņa, kurš ar precīzu metienu otro reizi pārspēja Krūklīti. Pēc piecām minūtēm viesu vārtsargs atvairīja Deivida Sarkaņa metienu, bet atsisto ripu vārtos raidīja Bajaruns. Pēc trešajiem zaudētajiem vārtiem Krūklīša vietu ieņēm Toms Broks. Perioda pēdējā minūtē līdzīgi pirmos vārtus guva viesi - Anča atvairīto ripu vārtos meta Kristaps Riekstiņš.

Vēl rezultatīvāka izvērtā otrā trešdaļa. Divu minūšu laikā Andris Siksnis izmantoja Jāņa Ozoliņa un Elviss Želubovskis Laura Ranceva piespēles. Perioda vidū 12 sekunžu laikā mājnieki guva vēl divus vārtus. Kārlis Ozoliņš mainīja ripas lidojumu pēc Tomasa Zeiles metiena un Sarkanis meta ripu vārtos uzreiz pēc iemetiena Prizma zonā. Astotā ripa lidoja viesu vārtos pēc Oskara Bārtuļa šāviena no zilās līnijas.

Trešajā periodā Riekstiņš guva otros vārtus viesu labā, savukārt atkal vietu Prizma vārtos ieņēmušo Krūklīti divas reizes pārspēja Vladimirs Mamonovs un pa reizi Rihards Simanovičs un Patriks Trasūns, ļaujot Mogo/LSPA izcīnīt pārliecinošu uzvaru 12:2.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA komandā tika atzīts Gatis Gricinskis, Prizma rindās - abu vārtu autors Kristaps Riekstiņš.

Mogo/LSPA nākamo spēli aizvadīs svētdien, 9.janvārī, 18:00 izbraukumā tiekoties ar Zemgale/LLU hokejistiem.