Mogo/LSPA jauno gadu sāk ar uzvaru pār HS Rīga

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 3:1 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo/LSPA labā vārtus guva Miks Lipsbergs, Jānis Straupe un Krišs Lipsbergs.

Pirmo spēli jaunajā gadā Mogo/LSPA sāka ar Renāru Kazanovu vārtos, savukārt HS Rīga sava cietokšņa drošību uzticēja Tomam Brokam. Trešajā minūtē Mogo/LSPA nopelnīja 2 minūšu sodu par skaitliskā sastāva pārkāpumu, un pretiniekiem vairākumā izdevās izvirzīties vadībā. Ričarda Grīnberga mesto ripu Kazanovs atvairīja, bet vārtu priekšā izveicīgākais bija Anrī Ravinskis. Pēc trim minūtēm Mogo/LSPA panāca neizšķirtu. Šoreiz Broks vispirms tika galā ar Krišjāņa Rēdliha metienu, neļāva sevi pārspēt arī Patrikam Trasūnam, bet pret Mika Lipsberga metienu jau bija bezspēcīgs - 1:1.

Otrajā trešdaļā, neskatoties uz vairākām izdevībām, vārti netika gūti. Toties trešā perioda sākumā viesi izmantoja Grīnberga noraidījumu un izvirzījās vadībā. Vladimira Mamonova piespēli vārtu priekšā izmantoja Jānis Straupe un otro reizi pārspēja Broku. Neskatoties uz visiem mēģinājumiem, vairāk pārspēt mājnieku vārtsargu neizdevās. Mača galotnē Broka vietā nāca sestais laukuma spēlētājs, un sekundi līdz spēles beigām Krišs Lipsbergs precīzi meta ripu pāri visam laukumam tukšajos HS Rīga vārtos, ļaujot Mogo/LSPA jaunā gada pirmajā spēlē svinēt uzvaru ar 3:1.

Mogo/LSPA par labāko spēlētāju tika atzīts Jānis Straupe, HS Rīga - vārtsargs Toms Broks.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 9.janvārī, 13:30 savā Mogo hallē tiekoties ar Daugavpils Dinaburga hokejistiem.