top of page

Mogo/LSPA izcīna uzvaru bullīšos un samazina Zemgale/LLU pārsvaru visā sērijā

Mogo/LSPA otrdien izbraukumā Latvijas čempionāta pusfināla sērijas piektās spēles bullīšu sērijā ar 3:2 uzvarēja Jelgavas Zemgale/LLU hokejistus. Pamatlaikā Mogo/LSPA labā vārtus guva Krišjānis Rēdlihs un Dans Ločmelis, savukārt bullīšus realizēja Ričards Grīnbergs un Daniels Mūrnieks. Sērijā rezultāts kļuva 2-3.

Atšķirībā no citām sērijas spēlēm, šoreiz rezultatīva izrādījās jau pirmā trešdaļa. 9.minūtē Artūrs Homjakovs apslidoja Mogo/LSPA vārtus un piespēlēja Aleksandram Visockim, kurš cīņā ar viesu aizsargiem izvirzīja jelgavniekus vadībā. Pēc divām minūtēm mājnieki rezultāta starpību palielināja. Frenks Razgals ieslidoja viesu zonā un ar plaukstas metienu vārtu augšējā stūrī otro reizi pārspēja Henriju Anču. Pēc sešām minūtēm Daniels Mūrnieks laboja ripas lidojumu pēc Gata Gricinska metiena, tomēr darīja to ar augsti paceltu nūju un gūtie vārti netika skaitīti. Pēc pāris minūtēm ripa pēc Krišjāņa Rēdliha metiena vēlreiz pabija Cimermaņa vārtos, un šoreiz tie tika skaitīti - 1:2.

Neizšķirtu Mogo/LSPA panāca otrā perioda vidū. Dans Ločmelis ieslidoja mājnieku zonā un no kreisā apļa precīzi meta gar tuvo vārtu stabu. Trešajā trešdaļā labākā izdevība gūt vārtus bija jelgavnieku uzbrucējam Ričardam Bernhardam, bet viesus no vārtu zaudējuma glāba Ančs. Arī papildlaikā Henrijs vairākas reizes glāba savu komandu, un spēles liktenis izšķīrās bullīšu sērijā.

Tajā vēlreiz galveno lomu spēlēja viesu vārtsargs. Ančs atvairīja četrus jelgavnieku izgājienus, savukārt Ričards Grīnbergs un Daniels Mūrnieks pārspēja Cimermani, kas Mogo/LSPA ļāva izcīnīt uzvaru ar 3:2 un visā sērijā pietuvoties Zemgale/LLU - 2-3.