Mogo/LSPA izbraukumā sagrauj Prizma hokejistus

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 12:0 sagrāva Prizma hokejistus. Mogo/LSPA labā trīs vārtus guva Krišjānis Rēdlihs, divus Kārlis Ozoliņš, pa vieniem Elviss Želubovskis, Patriks Trasūns, Lauris Bajaruns, Deivids Sarkanis, Lauris Rancevs, Jānis Ozoliņš un Ričards Grīnbergs.

Pēc tam, kad iepriekšējā spēlē pret HS Rīga komandu Mogo/LSPA vārtus sargāja Reinis Liepiņš, sestdien vārtos atgriezās Linards Lipskis. Mājniekiem pēdējās robežas sargāšana tika uzticēta Ilšatam Zaripovam. Maskavas apgabala Vityaz jaunatnes sistēmas audzēknis savus pienākumus gan varēja veikt vien nepilnas desmit minūtes – Elviss Želubovskis, Krišjānis Rēdlihs un Patriks Trasūns Prizma vārtos iemeta trīs ripas, un Zaripova vietu ieņēma Toms Broks. Trešdaļas pēdējā minūtē pēc Kārļa Ozoliņa metiena kapitulēt gan nācās arī Brokam – 4:0 Mogo/LSPA labā.

Otrā perioda septītajā minūtē palielināt rezultāta starpību viesiem izdevās mazākumā. Rūdolfs Polcs piespēlēja Rēdliham uz vārtu priekšu, un ripa pēc Krišjāņa metiena lidoja vārtos. Polcs nokārtoja arī Mogo/LSPA nākamos vārtus. Spēlējot vairākumā, Rūdolfs nolika ripu pie tālā vārtu staba, un Lauris Bajaruns trāpīja tukšajā stūrī – 6:0. Pēc pusotras minūtes Deivids Sarkanis meistarīgi nomānīja Broku, gūstot septītos vārtus, un Rēdlihs, trāpot vārtos Broka atsisto ripu, nokārtoja hat-trick.

Trešā perioda vidū 22 sekunžu laikā vēl divus vārtus guva Lauris Rancevs un Jānis Ozoliņš, liekot mājniekiem Broka vietā vārtos atkal sūtīt Zaripovu. Turpinājumā Ričards Grīnbergs vairākumā laboja ripas lidojuma virzienu pēc Oskara Bārtuļa metiena, un vēl vienu mājnieku noraidījumu realizēja Kārlis Ozoliņš, kurš izmantoja precīzu Sarkaņa piespēli – ļoti pārliecinoša Mogo/LSPA uzvara 12:0.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdien, 6.oktobrī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.