Mogo/LSPA izbraukumā pārspēj Zemgale/LLU

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 2:1 uzvarēja pagājušās sezonas finālistus Zemgale/LLU. Mogo/LSPA labā vārtus guva Ričards Grīnbergs un Rūdolfs Polcs.

Par spēles galvenajiem varoņiem šajā spēlē var uzskatīt abu komandu vārtsargus Linardi Lipski viesiem un Rihardu Cimermani mājniekiem. Pirmās trešdaļas vidū Mogo/LSPA uzbrucējam Ričardam Grīnbergam izdevās pārspēt Cimermani un izvirzīt viesus vadībā. Toties līdz nākamajiem vārtiem bija jāgaida pusstunda spēles laika. Tikai trešā perioda sākumā Rūdolfs Polcs viesu labā guva vēl vienus vārtus, dubultojot viesu pārsvaru.

Mazliet vairāk par septiņām minūtēm līdz spēles beigām par Krišjāņa Rēdliha pārkāpumu tika nozīmēts soda metiens, ko realizēja Artūrs Ozoliņš. Neskatoties uz abpusējo noraidījumu galotnē un Cimermaņa vietā nākušo laukumu spēlētāju, Mogo/LSPA izdevās pārsvaru nourēt un izcīnīt uzvaru 2:1.

Kaut arī teicami nospēlēja vārtsargi, par labākajiem hokejistiem abās komandās tika atzīti laukuma spēlētāji. Mogo/LSPA komandā tas bija Oskars Bārtulis, Zemgale/LLU – vārtu guvējs Artūrs Ozoliņš.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdien, 20.oktobrī, 19:15 savā Mogo hallētiekoties ar Dinaburga hokejistiem.