Mogo/LSPA izbraukumā piekāpjas Zemgale/LLU hokejistiem

Mogo/LSPA svētdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 1:3 piekāpās Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Gatis Gricinskis.

Mogo/LSPA arī otrajā 2022.gada spēlē vārtos stājās Henrijs Ančs, savukārt mājnieki sava cietokšņa drošību uzticēja Rihardam Cimermanim. Pirmās trešdaļas vidū pēc Gata Gricinska metiena pirmie vadībā izvirzījās viesi. Atlikušajās perioda deviņās minūtēs rezultāts nemainījās. Neskatoties uz pieciem noraidījumiem, nevieni vārti netika gūti arī otrajā trešdaļā.

Toties trešajā periodā mājniekiem vajadzēja tikai 66 sekundes, lai Kevins Strādnieks panāktu izlīdzinājumu. Veiksmīgs Zemgale/LLU hokejistiem izrādījās trešdaļas vidus, kad Aleksandrs Novikovs un Artūrs Ozoliņš 26 sekunžu laikā guva vēl divus vārtus. Mogo/LSPA nepilnas trīs minūtes līdz spēles beigām Anča vietā sūtīja sesto laukuma spēlētāju, tomēr mājnieki savus vārtus nosargāja neskartus, izcīnot uzvaru ar 3:1.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA komandā tika atzīts Ričards Grīnbergs, Zemgale/LLU rindās - vārtsargs Rihards Cimermanis.

Mogo/LSPA nākamā spēle paredzēta trešdien, 19.janvārī, 19:15 savā Mogo hallē vēlreiz tiekoties ar Zemgale/LLU hokejistiem.