Mogo/LSPA izbraukumā apspēlē HK Dinaburga hokejistus

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 6:2 apspēlēja HK Dinaburga hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Kaspars Saulietis, pa vieniem Jānis Ozoliņš, Patriks Trasūns, Daniels Mūrnieks un Toms Opelts. Spēli krietni labāk sāka Daugavpils hokejisti. Mogo/LSPA pazaudēja ripu uz zilās līnijas, un Vladislavs Barkovskis, ieslidojis uzbrukuma zonā, precīzi meta Renāra Kazanova vārtu augšējā stūrī. Pēc trīs minūtēm Sergejs Meļņikovs tika līdz labai metiena pozīcijai, un ar precīzu raidījumu guva mājnieku otros vārtus. Pirmās trešdaļas vidū Mogo/LSPA rezultāta starpību samazināja. Jānis Ozoliņš sāka soloreidu vēl savā laukuma pusē, mājnieku zonā apslidoja aizsargu, noguldīja vārtsargu Marku Slavinski un ieslidināja ripu vārtos - 1:2. Otrā perioda pirmajā minūtē otros vārtus guva arī Mogo/LSPA hokejisti. Ričards Grīnbergs pa labo malu ieslidoja zonā un piespēlēja uz tālo stabu, kur Kaspars Saulietis no pašas vārtu priekšas vēlreiz pārspēja Slavinski. 28.minūtē Jānis Ozoliņš piespēlēja uz zonas vidu, un Patriks Trasūns ar metienu no nūjas neērtās puses trāpīja starp Slavinska kājsargiem - 3:2. Pēc sešām minūtēm daugavpiliešu vārtsargs atsita ripu tieši uz Mūrnieka nūjas lāpstiņas, un Daniels ar metienu tukšajā stūrī guva ceturtos vārtus. Trešajā periodā viesiem beidzot izdevās realizēt skaitlisko vairākumu. Grīnbergs piespēlēja uz vārtu priekšu, no kurienas Saulietis guva savus otros vārtus. Priekšpēdējā minūtē precīzs metiens izdevās arī Tomam Opeltam, un Mogo/LSPA izcīnīja uzvaru ar 6:2. Mogo/LSPA komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Dans Ločmelis, HK Dinaburga - Vladislavs Barkovskis. Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs svētdien, 14.martā, savā Mogo hallē vēlreiz tiekoties ar HK Dinaburga hokejistiem.