Mogo/LSPA izbraukuma mačā pārliecinoši uzvar Kauņas City

Mogo/LSPA Latvijas atklātā čempionāta izbraukuma spēlē pārliecinoši ar 10:2 uzvarēja Kauņas City hokejistus. Mogo/LSPA labā trīs vārtus guva Mārtiņš Šulcs, divus Rūdolfs Maslovskis, pa vieniem Krišjānis Rēdlihs, Kārlis Ozoliņš, Aleksandrs Biškins, Ernests Krūms un Rodrigo Strautiņš.

Tāpat kā trešdienas pārtrauktajā spēlē ar Elektrēnu Energija, arī Kauņā Mogo/LSPA vārtus sargāja Kārlis Beķeris-Brīvkalns. Mājniekiem vārtos stājās Arturs Pavļukovs. Lai atklātu spēles rezultātu, viesiem vajadzēja tikai nedaudz vairāk par divām minūtēm. Vairākumā Mogo/LSPA pirmos vārtus guva Krišjānis Rēdlihs. Nākamo četru minūšu laikā Pavļukovu pārspēja arī Mārtiņš Šulcs un Kārlis Ozoliņš, panākot 3:0. Pirmā perioda priekšpēdējā minūtē Egidijs Binkulis iemeta ripu arī Beķera-Brīvkalna vārtos, samazinot viesu pārsvaru.

Kaut arī otrajā trešdaļā Mogo/LSPA vairs nebija tik liels, viesi guva četrus vārtus. Divas ripas mājnieku vārtos iemeta Rūdolfs Maslovskis, pa vienai Šulcs un Aleksandrs Biškins. Viens precīzs metiens izdevās arī City hokejistiem - Binkulis otro reizi pārspēja Beķeri-Brīvkalnu.

Trešajā periodā mājnieki vārtu rāmī raidīja tikai divus metienus, ar abiem tiekot galā Beķerim-Brīvkalnam. Toties Pavļukovs no saviem vārtiem bija spiests izvilkt vēl trīs ripas. Trešdaļas sākumā ar precīziem metieniem atzīmējās Ernests Krūms un Rodrigo Strautiņš, savukārt spēles pēdējā minūtē hat trick noformēja Šulcs, Mogo/LSPA izcīnot pārliecinošu uzvaru 10:2.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdien, 21.septembrī, 19:00 izbraukumā tiekoties ar DLSS/Dinaburga hokejistiem.