Mogo/LSPA izbraukuma mačā apspēlē Prizma/IHS

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:1 uzvarēja Prizma/IHS hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Renārs Demiters, pa vieniem Juris Ziemiņš, Gatis Gricinskis un Kaspars Saulietis.

Mogo /LSPA vadībā izvirzījās spēles sestajā minūtē, izmantojot vairākumu. Gatis Gricinskis izlauzās starp diviem Prizma/IHS aizsargiem un piespēlēja Jurim Ziemiņam, kurš meta ripu nenosegtajā stūrī. Otros vārtus viesu labā guva pats Gricinskis. Saņēmis ripu no Jāņa Ozoliņa uz zilās līnijas, Gatis izslidoja viens pret vārtsargu, un ar metienu tālajā augšējā stūrī pārspēja Reini Petku. Pirmā perioda izskaņā Mogo /LSPA guva vēl divus vārtus. Vispirms ripa atrada ceļu mājnieku vārtos pēc tāla Renāra Demitera metiena, un pēdējā minūtē Kaspars Saulietis Petku pārspēja ceturto reizi.

Pirms otrās trešdaļas sākuma Prizma/IHS galvenais treneris Ēriks Miļuns Petkus vietā sūtīja Rihardu Norvaišu. Pēc nepilnām septiņām minūtēm mājniekiem izdevās rezultāta starpību samazināt. Juris Upītis, laužoties uz viesu vārtiem, izdarīja metienu, un ripa pēc rikošeta lidoja garām Henrijam Ančam. Pēdējo 20 minūšu laikā nācās kapitulēt arī Norvaišam - viņu ar vēl vienu tālu metienu pārspēja Demiters. Atlikušajā laikā abi vārtsargi savus cietokšņus atstāja neskartus, un Mogo/LSPA izcīnīja uzvaru ar 5:1.

Mogo/LSPA komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Edgars Kurmis, Prizma/IHS - Juris Upītis.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdien 24.februārī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar Zemgale/LLU hokejistiem.