top of page

Mogo/LSPA izbraukuma mača 'bullīšu' sērijā uzvar Liepāju

Mogo/LSPA svētdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēles 'bullīšu' sērijā ar 4:3 uzvarēja Liepājas hokejistus. Mogo/LSPA labā vārtus guva Andris Siksnis, Deivids Sarkanis un Vladimirs Mamonovs. Uzvaras vērto izgājienu realizēja Kārlis Ozoliņš.

Mogo/LSPA spēli sāka ar Henriju Anču, liepājnieki ar Patriku Bērziņu vārtos. Pirmais ripu no saviem vārtiem bija spiests izņemts Ančs. Klāvs Plānics uzreiz no iemetiena viesu zonā padeva ripu uz aizmuguri, un Kristaps Nīmanis ar spēcīgu metienu no zilās līnijas izvirzīja Liepāju vadībā. Pirmās trešdaļas izskaņā Oskars Bārtulis nopelnīja noraidījumu par pretinieka turēšanu. Tomēr mazākuma ļoti veiksmīgi nospēlēja Mogo/LSPA. Jānis Ozoliņš aiz mājnieku vārtiem atņēma ripu Magnusam Jākobonam, izdarīja piespēli uz vārtu priekšu, kur ar precīzu metienu Bērziņu pārspēja Andris Siksnis.

Otrajā periodā rezultāts nemainījās, bet trešās trešdaļas sestajā minūtē mājnieki vēlreiz izvirzījās vadībā. Plānics, atrazdamies aiz vārtu līnijas, trāpīja pa Anča kāju, no kuras ripa ielidoja Mogo/LSPA vārtos. Pēc abpusējā noraidījuma, spēlējot četri pret četri, viesi panāca neizšķirtu. Toma Opelta metienu Bērziņš atvairīja, bet pēc Krišjāņa Rēdliha metiena ripa no Vladimira Mamonova nūjas lidoja vārtos. Pa reizei vārtus abas komandas guva arī pamatlaika pēdējā minūtē. Vispirms lielisku Gata Gricinska piespēli ar atkārtotu metienu izmantoja Deivids Sarkanis, bet Fjodors Jarovinskis panāca pagarinājumu.

Papildlaikā vārti netika gūti, un spēles uzvarētāja liktenis izšķīrās 'bullīšu' sērijā. Fjodoram Jarovinskim, Klāvam Plānicam un Dmitrijam Seļutinam Anču pārspēt neizdevās, bet Kārļa Ozoliņa metiens ļāva Mogo/LSPA svinēt uzvaru ar 4:3.

Mogo/LSPA nākamo spēli aizvadīs ceturtdien, 16.decembrī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar Prizma hokejistiem.