top of page

Mogo/LSPA izbraukumā zaudē Zemgale/LLU

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 2:5 zaudēja Jelgavas Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Elviss Želubovskis un Vladimirs Mamonovs.

Pirmajā trešdaļā savu uzdevumu augstumos bija abi vārtsargi Henrijs Ančs un Rihards Cimermanis, atstājot savus vārtus neskartus. Otrā perioda sākumā vadībā izvirzījās viesi. Elviss Želubovskis, ieslidojot zonā, meta pa vārtiem jelgavnieku aizsarga Mārtiņa Poreja aizsegā un ripa ielidoja vārtos. Pēc trīs minūtēm Aleksandrs Visockis vārtu priekšā piespēlēja Aleksandram Galkinam, kurš pārspēja arī Anču - 1:1. Spēlējot vairākumā Zemgale/LLU izdevās arī izvirzīties vadībā. Pēc labas Rustama Begova piespēles Roberts Jekimovs meta ripu tukšajā vārtu stūrī.

Trešajā periodā Mogo/LSPA nopelnīja vairākus noraidījumus pēc kārtas, kādu brīdi spēlējot arī trijiem pret pieciem jelgavniekiem. Trešo viesu noraidījumu Zemgale/LLU izmantoja, un pēc spēcīga Patrika Ozola metiena no zilās līnijas guva trešos vārtus. Atlikušajā laikā laukumā izcēlās vairāki asumi, abām komandām nopelnot abpusējos noraidījumus. Mača izskaņā Roberts Kaļķis vēlreiz pārspēja Anču, Vladimirs Mamonovs vairākumā samazināja rezultātu starpību un Kirils Tambijevs iemeta ripu tukšajos viesu vārtus, Zemgale/LLU izcīnot uzvaru ar 5:2.

Mogo/LSPA par labāko spēlētāju tika atzīts Edgars Ozoliņš, Zemgale/LLU - Aleksandrs Galkins.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdien 27.janvārī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar Liepājas hokejistiem.