top of page

Mogo/LSPA iemet divus vārtus mazākumā un regulāro sezonu noslēdz ar uzvaru pār Liepāju

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta regulārās sezonas pēdējā spēlē savā laukumā ar 5:1 uzvarēja Liepājas hokejistus. Mogo/LSPA labā trīs vārtus guva Toms Opelts, pa vieniem Jānis Grigaļūns un Lauris Bajaruns.

Mogo/LSPA regulārās sezonas pēdējo spēli sāka ar Henriju Anču, liepājnieki ar Māri Jučeru vārtos. Pirmais ripu no saviem vārtiem bija spiests izņemt Jučers. Lauris Rancevs astotās minūtes sākumā atstāja ripu Jānim Grigaļūnam, kurš ar precīzu metienu no iemetiena kreisā apļa izvirzīja mājniekus vadībā. Pēc četrarpus minūtēm Krišjānis Rēdlihs nopelnīja 2 minūšu sodu par turēšanu ar nūju, tomēr vairākums viesiem neizvērtās veiksmīgs. Liepājnieki pazaudēja ripu savā zonā, un Toms Opelts ar negaidītu metienu no kreisās apmales pārsteidza Jučeru - 2:0.

Otrā perioda sestajā minūtē Mogo/LSPA vairākumā guva trešos vārtus. Pēc Rēdliha metiena ripa nonāca pie Deivida Sarkaņa. Sekoja metiens pa vārtiem, un ripa no Opelta nūjas lidoja Jučera cietoksnī. 29.minūtē vairākumu izdevās realizēt arī Liepājai. Verners Egle mērķēja, mērķēja un pārspēja arī Anču. Spēles vidū liepājnieki veica vārtsarga maiņu - Jučera vietā laukumā devās Patriks Bērziņš.

Jaunajam vārtsargam vairākkārt izdevās glābt viesus no vārtu zaudējuma, līdz trešā perioda sākumā mājnieki guva vēl vienus vārtus mazākumā. Un arī šoreiz izcēlās Opelts, kurš ar precīzu metienu tālajā augšējā vārtu stūrī pārspēja Bērziņu un noformēja hat trick. Liepāja vēl ieguva iespēju 14 sekundes spēlēt lielajā vairākumā, tomēr ne šajā reizē, ne iegūstot vēl vienu vairākumu pēc Ričarda Grīnberga noraidījuma, pārspēt Anču neizdevās. Četras sekundes līdz mača beigām mājnieki nomainīja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju, un Laurim Bajarunam uzreiz pēc iemetiena izdevās gūt piektos vārtus, Mogo/LSPA regulāro sezonu noslēdzot ar uzvaru 5:1. Pēc spēles Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs pasniedza Mogo/LSPA komandai kausu par uzvaru Latvijas čempionāta regulārajā sezonā.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA rindās tika atzīts trīs vārtus guvušais Toms Opelts, Liepāja rindās - Armands Bērziņš.

Mogo/LSPA jau piektdien, 18.martā, 19:15 savā Mogo hallē sāks izslēgšanas turnīra pusfināla sēriju pret Olimp/Venta 2002 hokejistiem.