Mogo/LSPA divreiz atspēlējas un uzvar Dinaburga hokejistus

Mogo/LSPA otrdien Latvijas čempionāta mājas spēlē divreiz atspēlējās un ar 5:4 uzvarēja Daugavpils Dinaburga hokejistus. Mogo/LSPA labā pa diviem vārtiem guva Lauris Bajaruns un Rihards Liģis, viens precīzs metiens Kārļa Ozoliņa kontā.

Mājniekiem vārtos stājās Henrijs Ancš, Dinaburga komandai Reinis Liepiņš. Pirmais ripu no saviem vārtiem bija spiests izņemt viesu vārtsargs - pēc Deivida Sarkaņa piespēles Laurim Bajarunam atlika trāpīt pustukšos vārtos. Trešdaļas otrajā pusē pēc diviem precīziem Vladislava Ļeščenko un Vladislava Barkovska metieniem vadībā jau izvirzījās Dinaburga.

Pašās pirmās perioda beigās viesiem noraidījumu nopelnīja Daņils Andrejevs un pēc pārtraukuma vairākumu realizēja Kārlis Ozoliņš. Pēc nepilnām divām minūtēm meistarīgi uzbrukuma zonā nospēlēja Rihards Liģis, atkal izvirzot vadībā mājniekus. Mogo/LSPA turpināja uzbrukt krietni aktīvāk, taču vienu no savām retajām iespējām izmantoja viesi - Barkovskis otro reizi pārspēja Anču un izlīdzināja rezultātu.

Trešajā periodā pie saviem otrajiem vārtiem tika arī Ļeščenko, kas viesiem vēlreiz ļāva izvirzīties vadībā. Mogo/LSPA neizšķirtu panāca pēc skaistas saspēles vairākumā. Bajaruns, saņēmis ripu no Rūdolfa Polca, piespēlēja Liģim, kurš bez ripas apturēšanas trieca to vārtos. 55.minūtē nelielu haosu pie viesu vārtiem izmantoja Bajaruns, pārspējot jau guļošo Liepiņu. Mogo/LSPA izturēja vēl vienu mazākumu un izcīnīja grūtu uzvaru ar 5:4.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA rindās tika atzīts Kārlis Ozoliņš, Dinaburga komandā - vārtsargs Reinis Liepiņš.

Mogo/LSPA nākamo spēli aizvadīs sestdien, 26.februārī, 13:30 izbraukumā tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.