Mogo/LSPA Daugavpilī satriec DLSS/Dinaburga komandu

Mogo/LSPA trešdien Latvijas atklātā čempionāta izbraukuma spēlē pārliecinoši ar 14:2 uzvarēja Daugavpils DLSS/Dinaburga hokejistus. Mogo/LSPA labā četrus vārtus guva Kārlis Ozoliņš, pa diviem Elvis Želubovskis un Rūdolfs Maslovskis, pa vieniem Aleksandrs Biškins, Krišs Lipsbergs, Artūrs Ozoliņš, Gustavs Bergs, Rodrigo Strautiņš un Toms Opelts. Daugavpilī Mogo/LSPA vārtos stājās Henrijs Ančs, mājniekiem - Ralfs Parolis. Daugavpils hokejisti pirmajās desmit minūtēs diezgan negaidīti izvirzījās vadībā 2:0. Vispirms Maksims Galilejevs ieslidoja zonā un ar precīzu plaukstas metienu pirmo reizi pārspēja Anču. Un pēc četrām minūtēm pēc Stafana Dobrovoļska metiena ripa zem viesu vārtsarga kājsargiem otro reizi ieslīdēja vārtos. Tomēr jau līdz pirmajam pārtraukumam Mogo/LSPA panāca neizšķirtu. Pēc spēcīga Harija Šmita metiena nūju vārtu priekšā pielika Aleksandrs Biškins -1:2. Un pēc vēl viena Šmita šķēliena no zilās līnijas pirmais pie Paroļa atsistās ripas bija Elvis Želubovskis - 2:2. Otrajā periodā Mogo/LSPA savu lielo pārsvaru realizēja krietni veiksmīgāk. Krišs Lipsbergs apslidoja vārtus un guva trešos vārtus, Kārlis Ozoliņš divas reizes precīzi meta no zonas vidus starp abiem iemetiena apļiem un Artūrs Ozoliņš pielika nūju pēc Toma Opelta metiena. Divas minūtes pēc sestajiem zaudētajiem vārtiem Paroļa vietā vārtos stājās 19 gadus vecais slovāks Mihals Knops. Trešajā trešdaļā vēl pa diviem vārtiem guva Kārlis Ozoliņš un Rūdolfs Maslovskis, pa reizei Knopu pārspēja Gustavs Bergs, Rodrigo Strautiņš, Toms Opelts, Želubovskis un Mogo/LSPA svinēja pārliecinošu uzvaru 14:2. Mogo/LSPA komandā par labāko spēlētāju tika atzīts četrus vārtus guvušais Kārlis Ozoliņš, mājniekiem - vārtsargs Mihals Knops. Sestdien, 24.septembrī 13:30 Mogo/LSPA pret HS Rīga aizvadīs pirmo spēli savā Mogo hallē. Papildu informācija: Jānis Janševics 29218491