Mogo/LSPA ceturto reizi sezonā uzvar Dinaburga hokejistus

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta mājas spēlē ar 3:1 uzvarēja HK Dinaburga, ceturto reizi sezonā pārspējot Daugavpils hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Kārlis Bucenieks un vienus Ričards Grīnbergs.

Pirmajā trešdaļā nevainojami darbojās abu komandu vārtsargi Linards Lipskis un Aleksandrs Mucenieks, atvairot visus metienus.

Otrajā periodā pirmie vadībā izvirzījās viesi. Vladislavs Barkovskis izlauzās starp Tomu Opeltu un Patriku Trasūnu, pārspējot arī Lipski. Pēc četrām minūtēm mājnieki panāca neizšķirtu. Elviss Želubovskis piespēlēja uz vārtu priekšu, kur Ričards Grīnbergs meta ripu arī Mucenieka vārtos Trešdaļas pēdējās minūtēs Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Kārlis Bucenieks. Vispirms Kārlis precīzi meta tukšajā vārtu stūrī pēc Grīnberga metiena atsisto ripu, un pēc mazliet vairāk kā minūtes, spēlējot mazākumā, pēc skaistas saspēles ar Krišjāni Rēdlihu vēlreiz pārspēja Mucenieku.

Trešajā periodā tika gūti tikai vieni vārti. 57.minūtē Vladislavs Ļeščenko no aizvārtes piespēlēja Daņilam Miluškinam, kurš ar precīzu metienu rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Atlikušajā laikā Mogo/LSPA pārsvaru nosargāja, izcīnot uzvaru ar 3:2.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA komandā tika atzīts Kārlis Bucenieks, Dinaburga rindās - Jegors Mateiko.

Mogo/LSPA nākamo spēli aizvadīs jau Jaunajā gadā - trešdien, 5.janvārī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar Prizma