top of page

Mogo/LSPA ceturto reizi pārliecinoši uzvar Prizma hokejistus

Mogo/LSPA ceturtdien Latvijas čempionāta mājas spēlē ar 10:1 pārliecinoši uzvarēja Prizma hokejistus. Mogo/LSPA labā pa diviem vārtiem guva Gatis Gricinskis un Jānis Ozoliņš, pa vieniem Ričards Grīnbergs, Renārs Demiters, Vladimirs Mamonovs, Lauris Bajaruns, Elviss Želubovskis un Kārlis Ozoliņš.

Prizma hokejistiem pirmajā trešdaļā izdevās izturēt mājnieku spiedienu, pirmo 20 minūšu laikā ielaižot tikai vienus vārtus. Pēc Ričarda Grīnberga piespēles Gatis Gricinskis pārspēja Ilšatu Zaripovu un izvirzīja mājniekus vadībā. Krasi atšķirīgs izvērtās otrais periods. Jau trešdaļas otrajā minūtē Grīnbergs no vārtu priekšas panāca 2:0 un pēc nepilnā divām minūtēm Gricinskis trešo reizi pārspēja Zaripovu, kurš pēc zaudētajiem vārtiem devās uz rezervistu soliņu, savu vietu atdodot Tomam Brokam. Tomēr glābējs nebija arī Broks. Renārs Demiters, Vladimirs Mamonovs un Lauris Bajaruns pēc skaista soloreida četru minūšu laikā iemeta trīs ripas, un Miļuns atkal veica vārtsargu rokādi, atpakaļ vārtos sūtot Zaripovu. Tas nekavēja Jāni Ozoliņu un Elvisu Želubovski gūt vēl divus vārtus - 8:0.

Trešajā periodā mājnieki guva vārtus arī mazākumā. Patriks Trasūns tika pie ripas vidējā zonā, piespēlēja Jānim Ozoliņam, kurš pārspēja vēlreiz Prizma vārtus ieņēmušo Broku. Pēc brīža Kārlis Ozoliņš viesu vārtos iemeta arī desmito ripu. Spēles izskaņā Prizma hokejistiem vairākumā izdevās gūt goda vārtus. Linards Lipskis tika galā ar Rūdolfa Romana metienu, bet pirmais pie ripas bija Dāvis Straupe, precīzi metot tukšajā vārtu stūrī. Mogo/LSPA šosezon jau ceturto reizi pārspēja Prizmu, šoreiz ar rezultātu 10:1.

Par labāko Mogo/LSPA spēlētāju tika atzīts Lauris Bajaruns, Prizma rindās šis gods tika Mārtiņam Šulcam.

Mogo/LSPA nākamo spēli aizvadīs trešdien, 22.decembrī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar HK Dinaburga hokejistiem.