Mogo/LSPA bullīšu sērijā piekāpjas Liepājai

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē bullīšu sērijā ar 3:4 piekāpās Liepājas hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Elviss Želubovskis, Edgars Ozoliņš un Ričards Grīnbergs.

Rezultāts 0:0 šajā spēlē saglabājās vien 22 sekundes - Klāvs Plānics pārspēja Renāru Kazanovu, izvirzot viesus vadībā. Pirmās trešdaļas vidū Mogo/LSPA vārtsargs atsita spēcīgu Vjačeslava Minajeva metienu, bet ripa nonāca pie Riharda Fomina, kurš no asa leņķa guva otros vārtus. Neskatoties uz to, ka nospēlētas bija vien nepilnas 13 minūtes, Ģirts Ankipāns Kazanova vietā sūtīja Henriju Anču. Perioda pašās beigās mājnieki līdzīgā veidā samazināja rezultāta starpību. Jučers Krišjāņa Rēdliha mesto ripu atsita sev priekšā, kur pirmais pie tās bija Elviss Želubovskis, kuram gūtie vārti bija 400.punkts Latvijas čempionāta spēlēs.

Otrās trešdaļas sākumā viesiem izdevās atjaunot divu vārtu pārsvaru. Pēc Egila Kalna metiena ripa trāpīja pa liepājnieka Kārļa Ozoliņa muguru, atsitās pret mājnieku uzbrucēja Daniela Mūrnieka nūju un ielidoja Anča vārtos. Pārāk ilgi liepājnieki nevarēja priecāties - Edgars Ozoliņš ar precīzu metienu no zilās līnijas atkal samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Ričards Grīnbergs trešā perioda sākumā ar Jučeram negaidītu plaukstas metienu guva mājnieku trešos vārtus un panāca neizšķirtu. Vairāk vārti netika gūti ne pamatlaikā, ne pagarinājumā un uzvarētāja liktenis izškķīrās bullīšu sērijā. Jučera vārtos ripu trāpīja tikai Ričards Grīnbergs, bet dueļos ar Želubovski un Vladimiru Mamonovu pārāks bija Liepājas vārtsargs. Otrā laukuma pusē veiksmīgi savus izgājienus realizēja Artūrs Mickevičs un Kārlis Ozoliņš, ļaujot Liepājai svinēt uzvaru ar 4:3.

Mogo/LSPA par labāko spēlētāju tika atzīts Ričards Grīnbergs, Liepājas komandā - Artūrs Salija.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien 30.janvārī, 13:30 izbraukumā tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.