Mogo/LSPA bullīšu sērijā piekāpjas HS Rīga

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē bullīšu sērijā ar 2:3 piekāpās HS Rīga hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Jānis Ozoliņš un Vladimirs Mamonovs. Mogo/LSPA vārtos stājās Henrijs Ančs, HS Rīga - Kārlis Mežsargs. Kā izrādījās, ilgi Kārlim nebija lemts spēlēt. Abpusējā noraidījuma laikā Mežsargs atsita ripu sev priekšā, un Jānis Ozoliņš meta to vārtos. Ar pirmajiem zaudētajiem vārtiem pietika, lai viesu galvenais treneris Oļegs Sorokins Mežsarga vietā sūtītu Linardu Lipski. Turpmākās minūtes laikā notikumu laukumā netrūka. No noraidīto soliņiem atgriezās Vladimirs Mamonovs un Mārtiņš, Šulcs, jaunas divas minūtes nopelnīja Edgars Kurmis, un pēc 18 sekundēm Martins Laviņš pēc precīzas Berta Rudzīša piespēles panāca neizšķirtu. Otrās trešdaļas sākumā Mamonovs no vārtu priekšas guva mājnieku otros vārtus. Perioda vidū HK Rīga vēlreiz izlīdzināja rezultātu. No zilās līnijas Riharda Simanoviča mestās ripas lidojumu izmainīja Laviņš, gūst savus un komandas otros vārtus. Mājnieki turpināja uzbrukt, pa vārtiem metot gandrīz divas reizes vairāk par pretiniekiem, tomēr spēles pamatlaikā rezultāts vairs nemainījās. Papildlaika pirmajā minūtē viesi nopelnīja divu minūšu sodu par skaitliskā sastāva pārkāpumu, tomēr Lipskis arī šoreiz palika nepārspēts. "Bullīšu" sērijā mājnieku rindās precīzi meta tikai Ričards Grīnbergs, bet Anču izdevās pārspēt Gustavam Ozoliņam un Rudzītim, kas uzvaru ar 3:2 ļāva izcīnīt HS Rīga hokejistiem. Mogo/LSPA komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Gatis Gricinskis, HS Rīga - Berts Rudzītis. Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien 6.martā, 15:00 izbraukumā tiekoties ar HK Dinaburga hokejistiem.