Mogo/LSPA Baltijas Hokeja Līgas turnīru sāk ar pārliecinošu uzvaru pār Kaunas Hockey

Mogo/LSPA sestdien Baltijas Hokeja Līgas spēlē Tartu pārliecinoši ar 7:2 uzvarēja Kaunas Hockey komandu. Divus vārtus Mogo/LSPA labā guva Elviss Želubovskis, pa vieniem Jānis Straupe, Lauris Rancevs, Renārs Krastenbergs, Gatis Gricinskis un Elvis Kaimiņš.

Mogo/LSPA vārtos stājās Henrijs Ančs, Lietuvas komandai - Arturs Pavļukovs. Pirmajā trešdaļā rīdzinieki Kauņas vārtsargu sarūgtināja divas reizes. Ceturtajā minūtē Lauris Rancevs no kreisās malas nolika ripu vārtu priekšā Jānim Straupem, kurš izvirzīja Mogo/LSPA vadībā. 16.minūtē Elviss Želubovskis pēc Kārļa Čukstes piespēles panāca divu ripu pārsvaru.

Otrajā periodā skaitliskajā vairākumā Renāra Demitera piespēli trešajā vārtu guvumā pārvērta Rancevs. Pēc nedaudz vairāk kā minūtes Lietuvas hokejistiem izdev;as rezultāta starpību samazināt. Vitauts Jegalavičs izslidoja viens pret Anču un precīzi meta gar vārtu labo stabu. Kauņas hokejisti turpināja noraidīties, un nākamajā vairākumā Juris Ziemiņš vārtu priekšā atrada Želubovska nūju - 4:1. Spēles 37.minūtē Renārs Demiters piespēlēja uz labo iemetiena apli savam vārda brālim Krastenbergam, kurš Pavļukova vārtos iemeta piekto ripu.

Nekas daudz nemainījās arī trešajā periodā. Gatis Gricinskis saņēma ripu no Čukstes, un precīzi meta to zem vārtu pārliktņa. 52.minūtē Pavļukovs atsita ripu tieši uz nūjas Elvim Kaimiņam, kurš guva rīdzinieku septītos vārtus. Punktu spēlei pēdējā minūtē izdevās pielikt Kauņas hokejistiem - ripu gandrīz tukšos vārtos iemeta Kirils Daņiļenko. Mogo/LSAPA savā pirmajā BHL spēlē svinēja pārliecinošu uzvaru 7:2.

Mogo/LSPA komandā par labāko spēlētāju tika atzīts kapteinis Renārs Demiters, Kauņas vienībā uzbrucējs Remigijs Guoga.

Svētdien, 29.novembrī, turpat Tartu Astri arēnā Mogo/LSPA BHL otrajā spēlē tiksies ar mājniekiem Valk 494 hokejistiem.