top of page

Mogo/LSPA Baltijas Hokeja Līgas mačā uzvar Viļņas Hockey Punks

Mogo/LSPA sestdien Liepājā Baltijas Hokeja Līgas spēlē ar 6:2 uzvarēja Viļņas Hockey Punks komandu. Mogo/LSPA vārtus guva Jānis Grigaļūns, Patriks Trasūns, Toms Opelts, Deivids Sarkanis, Krišjānis Rēdlihs un Jānis Ozoliņš.

Mogo/LSPA vadībā izvirzījās pirmā perioda izskaņā, kad Jānis Grigaļūns no vārtu priekšas pārspēja Viļņas kluba vārtsargu Simu Baltrūnu. Otrajā trešdaļā rīdzinieki divreiz izmantoja skaitlisko vairākumu. Vispirms pēc Deivida Sarkaņa un Rūdolfa Polca saspēles vārtus guva Patriks Trasūns, un pēc brīža Toms Opelts ar spēcīgu metienu panāca 3:0. Perioda pēdējās minūtēs divus vārtus guva arī Hockey Punks. Iļja Želtakovs, saņēmis precīzu piespēli no aizvārtes, Henrija Anča vārtos meta pirmo ripu. Un 25 sekundes līdz trešdaļas beigām Egidijs Binkulis pielaboja Vēja Jokubina metienu, rezultāta starpību samazinot līdz minimumam.

Trešā perioda septītajā minūtē Mogo/LSPA atjaunoja divu ripu pārsvaru. Sarkanis ar precīzu metienu kreisajā augšējā vārtu stūrī pārspēja Baltrūnu ceturto reizi. Vēl divus vārtus mača izskaņā noorganizēja Krišjānis Rēdlihs. Vairākumā Krišjānis ar nūjas neērto pusi pāmeta ripu pāri uz ledus guļošajam vārtsargam, un pēc viņa piespēles sestos vārtus guva Jānis Ozoliņš, ļaujot Mogo/LSPA izcīnīt uzvaru ar 6:2.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA komandā tika atzīts Jānis Grigaļūns, Viļņas komandā – vārtsargs Sims Baltrūns.

Baltijas Hokeja Līgas izšķirošajā mačā Mogo/LSPA svētdien 13:00 tiksies ar mājniekiem HK Liepāja hokejistiem.