Mogo/LSPA atspēlējas no trīs vārtu deficīta, tomēr papildlaikā piekāpjas Zemgale/LLU

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēles papildlaikā ar 5:6 zaudēja Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Oskars Bārtulis, Kārlis Bucenieks, Lauris Bajaruns, Rūdolfs Polcs un Gatis Gricinskis.

Divu Latvijas čempionāta vadošo klubu dueli Mogo/LSPA vārtos sāka Jānis Voris, Zemgale/LLU vārtu drošība tika uzticēta Rihardam Cimermanim. Komandas bija spēlējuši tikai minūti, kad Mogo/LSPA izvirzījās vadībā. Kārlis Ozoliņš uzreiz no iemetiena piespēlēja uz zilo līniju Oskaram Bārtulim, kurš ar plaukstas metienu meta ripu vārtos. Spēles 9.minūtē pēc mājnieku uzbrucēja Artūra Ozoliņa metiena ripu atvairīja Voris, tomēr pirmais pie tās bija Edgars Kulda, panākot neizšķirtu. Pēc četrām minūtēm Roberts Jekimovs, saņēmis piespēli no Kuldas, izslidoja viens pret Vori, un nomānījis vārtsargu, vadībā izvirzīja jau mājniekus. Mogo/LSPA atkal izlīdzināja rezultāta pēc vēl viena metiena no zilās līnijas - spēcīgs un precīzs metiens izdevās Kārlim Buceniekam.

Otrās trešdaļas vidū Zemgale/LLU atkal izvirzījās vadībā. Pēc Džeroda Alkšņa metiena nūju vārtu priekšā pielika Daniels Andersons, liekot ripai lidot viesu vārtos. Vēl divus vārtus jelgavnieki guva vairākumā. Oskaram Bārtulim atrodoties uz noraidīto soliņa, noteikumus pārkāpa Tomass Zeile, un aizturētā soda laikā Kulda guva savu otros vārtus. Pēc nepilnas minūtes labu piespēli gar vārtiem izdarīja Jekimovs, un Artūrs Ozoliņš mājniekiem panāca jau trīs ripu pārsvaru.

46.minūtē Laurim Bajarunam izdevās pārsteigt Cimermani ar metienu no gandrīz nulles leņķa, samazinot rezultāta starpību. 51.minūtē pēc Jāņa Ozoliņa soloreida ripa pabija mājnieku vārtos, tomēr vārtu gūšanas brīdī Mogo/LSPA uzbrucējs atradās vārtsarga laukumā un vārti netika skaitīti. Nepilnas sešas minūtes līdz perioda beigām Vora vietā devās sestais laukuma spēlētājs, un šajā laikā Mogo/LSPA guva divus vārtus. Pirmajā gadījumā piespēli gar vārtiem deva Rūdolfs Polcs, un kaut arī šķita, ka ripa vārtos lidoja no Gata Gricinska nūjas, protokolā kā vārtu guvējs minēts Polcs. Otrajā gadījumā iztika bez neskaidrībām - Gricinskis no vārtu priekšas izlīdzināja rezultātu.

Papildlaikā mājnieku uzbrucējs Kristaps Roķis izlauzās viens pret Mogo/LSPA vārtsargu Vori un guva uzvaras vārtus - 6:5 Zemgale/LLU labā.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA rindās tika atzīts Lauris Bajaruns, Zemgale/LLU komandā - Edgars Kulda.

Mogo/LSPA nākamo spēli aizvadīs otrdien, 22.februārī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar Daugavpils Dinaburga hokejistiem.