top of page

Mogo/LSPA atspēlē trīs ripu deficītu, tomēr bullīšu sērijā piekāpjas Olimp/Venta 2002

Mogo/LSPA otrdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē atspēlēja trīs ripu deficītu, tomēr bullīšu sērijā ar 3:4 piekāpās Olimp/Venta 2002 hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Kārlis Čukste, Gatis Gricinskis un Patriks Trasūns.

Laukuma saimnieki vadībā izvirzījās pirmās trešdaļas vidū, realizējot skaitlisko vairākumu. Gatis Sprukts no labā iemetiena apļa piespēlēja uz kreiso, un Nikolajs Jeļisejevs ar precīzu metienu atklāja spēles rezultātu. Jau pēc minūtes Olimp kuriozā veidā savu pārsvaru dubultoja. Aleksejs Širokovs, tikko ticis pāri centra līnijai, uzmeta uz Mogo/LSPA vārtu pusi, un Renārs Kazanovs nespēja ripu tvert - 0:2.

Otrajā periodā Kazanovs un mājnieku vārtsargs Rūdolfs Lazdiņš vairākkārt glāba savas komandas no vārtu zaudējuma, līdz 33.minūtē pēc Širokova metiena Edijs Brahmanis atsisto ripu meta tukšajā vārtu stūrī. Trešā perioda sākumā Renārs Demiters ar tālu piespēli uz Olimp zilās līnijas atrada Kārli Čuksti, kurš, ticis vaļā no aizsarga, meta ripu vārtu tuvajā devītniekā. 54.minūtē Mogo/LSPA ieguva lielo vairākumu. To viesiem neizdevās realizēt, bet atgriežoties uz ledus ceturtajam mājnieku laukuma spēlētājam, Gatis Gricinskis otro reizi pārspēja Lazdiņu. Pēc nepilnām divām minūtēm Mogo/LSPA panāca arī neizšķirtu. Šoreiz Oskars Bārtulis precīzi piespēlēja Patrikam Trasūnam, kurš Olimp vārtos iemeta trešo ripu.

Neskatoties uz vairākām labām izdevībām, pagarinājumā vārti netika gūti. Savukārt bullīšu sērijā labāki bija laukuma saimnieki. Savus izgājienus realizēja Aleksejs un Maksims Širokovi, Jeļisejevs un Edmunds Augstkalns. Lazdiņš tika galā ar Kaspara Saulieša un Martina Laviņa izgājieniem, ripu no saviem vārtiem izņemot vienīgi pēc Jāņa Straupes bullīša, kas Olimp/Venta 2002 ļāva svinēt uzvaru ar 4:3.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 31.oktobrī, 13:30 savā Mogo hallē tiekoties ar Prizma/IHS hokejistiem.